2 BİN MERKEZEFENDİLİ AK PARTİLİ BELEDİYENİN ÖDEDİĞİ YEMEĞE KATILDI

Denizli Büyükşehir Belediyesi bütçesinden AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatının Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanlarının katılımı ile lüks otelde gerçekleştirilen yemekli "Teşkilat Bilgilendirme Toplantısına" yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Yemeğin 3'ncü günü paylaşımı ise önce yazıldı daha sonra ise silinmesi dikkat çekti...

19-10-2018 18:15

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından AK Partililere yönelik olarak, "Teşkilat Bilgilendirme Toplantısı" adı altında başlatılan ve yemek, otel salon bedeli, sahne, ekran kiralama bedellerinin Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden karşılandığı toplantılarda sadece Merkezefendi  İlçesi AK Partili İlçe Teşkilatının,  Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanlarının katılımı ile 3 gün etkinlik düzenlendi.Etkinlikler AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatına ait sosyal medya hesabından da paylaşılırken, 3'ncü gün etkinliği önce paylaşıldı, daha sonra ise 3 rakamı silindiği görüldü.
 Yemeğin ikinci gününde ise bir belediye personelinin otelde alkol alarak partililer arasında gezdiği iddia edilirken, partililerinde  bu duruma tepki verdiği öğrenildi.  
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Teşkilat Bilgilendirme Toplantısına" 19 İlçe Teşkilatı ile devam edileceği öğrenilirken sadece Merkezefendi Teşkilatının 2 bin kişilik bir katılım sağlandığı öğrenildi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.