AK PARTİLİLER İÇİN TASARRUF YOK

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edildiği sosyal medya hesaplarında paylaşılan AK Partililere lüks otelde verilen yemek, tasarrufların ve Ekonomik Kurtuluş Savaşlarının konuşulduğu bu günlerde dikkat çekti..

16-10-2018 13:50

Son aylarda yapılan yüksek borçlanmalar, belediye projelerinden hak edişini alamayan müteahhitler veözellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ekonomik Kurtuluş Savaşı dediği bu günler de, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın kamuda tasarruf ve enflasyon ile top yekün mücadele çalışmalarına rağmen Denizli Büyükşehir Belediyesi 19 AK Partili İlçe Teşkilatına yemek vermeye başladı. İlk yemekli istişare toplantısı ise AK Partili Merkezefendi İlçe Başkanlığı'na düzenlendi. Lüks otelde düzenlenen toplantıya AK Parti Merkezefendi ilçe teşkilatı ana kademe, kadın ve gençlik kolları ile AK Partili mahalle başkanları katıldı.
AK Parti İl Başkanı Necip Filiz'in de katıldığı toplantıda ayrıca salon kirası, sahne ve led ekranda Denizli Büyükşehir Belediyesi bütçesinden karşılanıyor. 

Otele yemek için ise kaç para ödendiği bilinmezken, AK Partili her ilçenin gruplar halinde bir günden fazla ağırlanacağı öğrenildi. Toplantıda ise 1 yılda biteceği sözü verilen ve 2 yılda tamamlanamayan 121 dev projedeki çalışmaların da anlatıldığı öğrenilirken, içinde bulunduğumuz bu günler de ve uyarılara rağmen Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin bu harcamaları ise tepkilere yol açıyor .
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.