Arızalı araçlarla yolculuk eden vatandaş bunu da gördü

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde hizmet veren Ulaşım A.Ş. şirketine ait halk otobüsleri yapılan zamlı tarifenin ardından şimdide bu olayla gündemde, “Mazot bitti, sefer yok”..

05-09-2018 14:51

Türkiye’de artan akaryakıt fiyatlarını gerekçe göstererek 3 Eylül Pazartesi itibari ile otobüs ücretlerindeki zamlı tarifenin hemen ardından Denizli Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde hizmet veren Ulaşım A.Ş. şirketine ait halk otobüsleri şimdide bu olayla gündemde, “Mazot bitti, sefer yok”
VATANDAŞ DERDİNİ YAZDI
Bozuk ve arızalı bakımsız ve hijyen kurallarından uzak araçlarla toplu ulaşımı kullanmaya alışan vatandaşlar yaşanan son olay karşısında tepki gösterdi. Sosyal medyada olayı anlatan vatandaş: “Merhaba amacım kötülemek vs değil ama ulaşım için toplu aracı olarak belediye otobüsü kullanıyorum. Denizli Büyükşehir Belediyesinde ulaşım bölümünden kim sorumlu gerçekten araçlar kontrol edilmiyor mu sürekli bozuk araçlarla da yolda kalıyoruz. Dün gece 34 numaralı güzergah otobüsünün mazotu bitti yolda şaka gibi hadi ola ki normalde arıza olabir, her gün oluyor neredeyse ama kardeşim aracın mazotu bitmesi güzergahın yarısını gitmeden mantık dışı bir şeydir diye düşünüyorum”dedi.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.