Aşağışamlı Mahallesi’nde her sokak asfaltlanıyor

Merkezefendi Belediyesi ilçede alt yapısı biten mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Aşağışamlı Mahallesi’nde yol açma ve asfaltlama çalışmaları yapılıyor..

13-09-2018 16:52

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçenin her mahallesinde çalışmalar tüm hızıyla sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince mahallelerde yol açma, parke taşı döşeme ve asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda asfaltlama yapılan mahallelerden biri de Aşağışamlı Mahallesi… Alt yapının bitmesiyle birlikte başlayan çalışmalar kapsamında Aşağışamlı Mahallesi’nde 20 bin metrekare parke taşı döşenirken 80 bin metrekare de asfalt serimi yapıldı. 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, çalışmalarla ilgili konuştu. Başkan Subaşıoğlu, “Aşağışamlı Mahallemizde alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Şimdi de üst yapı çalışmaları kapsamında 5 Milyon TL’lik bir yatırımla parke taşı döşeme ve asfaltlama işlemleri yapıyoruz. ‘Yeni yollar yeni standartlar’ parolası ile çıktığımız bu yolda, artık mahallelerimiz tozlu yollardan kurtuluyor. Yeni yollarımız tüm Aşağışamlı Mahallemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.