Başkan Gökbel: İhtiyacımız olan ruh budur!

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale Ovası’nın 14 mahallesinin ana kademe, kadın ve gençleri kolları teşkilatlarıyla geniş kapsamlı bir toplantı düzenledi. Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’ndaki konuşmasına değinen Başkan Gökbel, “Sayın Cumhurbaşkanımız, o toplantıya katılan ülkelerin temsilcilerinin yüzlerine gerçekleri haykırmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne yakışır bir duruş sergilemiştir. Mazlumların hakkını savunmuştur...

27-09-2018 12:40

AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı, düzenli olarak stratejilerin görüşüldüğü, istişarelerin yapıldığı toplantılar düzenliyor. Bu çerçevede AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale Ovası’nın 14 mahallesinden ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları üyelerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Akköy, Adnan Menderes, Atatürk, Aziziye, Çerkez, Oğuz, Sami Türel, Mahmut Sönmez, Yukarışamlı, Pamukkale, Develi, Kavakbaşı, Çeşmebaşı ve Gölemezli mahallelerinden mahalle başkanları ve teşkilat temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Mahalle Koordinatörü Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Kızmaz, Teşkilat Başkanı Mehmet Gönenmiş, Pamukkale ilçe Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Gülten Ulus, Pamukkale İlçe Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Ergül Yerlikaya, Pamukkale İlçe Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Ayşe Erkoç, Pamukkale İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan, Pamukkale ve İlçe Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Fatih Öneri de hazır bulundu.


ERDOĞAN YENİ TÜRKİYE’Yİ HAYKIRDI!

Toplantıda konuşan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’ndaki konuşmasını da değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, dünya liderlerine Türkiye Cumhuriyeti’nin duruşu hakkında açık ve net mesajlar verdiğini belirten İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Filistin, Suriye ve dünyanın birçok ülkesinde mazlumlara yönelik saldırılara sessiz kalan Birleşmiş Milletler’i açık bir dille eleştirmiştir. 5 büyük ülkenin yüzsüzlüklerini yüzlerine vurmuştur. ‘Ülkemizin menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparız’ diyerek, hiçbir şekilde yaptırım ve baskılara boyun eğmeyeceğimizi bir kez daha üzerine basa basa vurgulamıştır. Tüm dünyaya net mesajlar vermiş, Yeni Türkiye’nin güçlü, tavizsiz duruşunu adeta haykırmıştır” dedi.

ASLA BOYUN EĞMEYECEĞİZ!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın duruşunun Türkiye’yi geleceğe taşıyacak, mazlum halkları kurtuluşa götürecek ruhu içinde barındırdığını belirten AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Bu duruş hepimize örnek olmalıdır. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’ndaki konuşması, ülkemizin ekonomik saldırılara maruz kaldığı, baskı altına alınmaya çalışıldığı bir döneme rastlaması açısından da oldukça anlamlıdır. Sayın Cumhurbaşkanı sergilediği tavır ile Türkiye Cumhuriyeti’ne asla boyun eğdirilemeyeceğini, hiçbir tehdide pabuç bırakmayacağımızı da bir kez daha ilan etmiştir” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.