BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN 15 GÜNDE 33 PAZARYERİ ZİYARETİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 15 günde ilçede bulunan 33 pazaryerinde esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek, Merkezefendi’ye kazandırılan ve gerçekleştirilecek olan projelerle ilgili istişarelerde bulundu. Başkan Subaşıoğlu, aynı zamanda ziyarette, talep ve önerileri vatandaşlarla birlikte değerlendirdi...

27-11-2018 00:20


Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelindeki pazaryerlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Bu çerçevede 24 kapalı, 9 açık olmak üzere toplam 33 adet pazaryerini ziyaret eden Başkan Subaşıoğlu, bu defa Karahasanlı Açık Pazaryeri’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Subaşıoğlu, pazara gelen vatandaşlarla ilçeye kazandırılan ve kazandırılacak olan projeler hakkında istişarelerde bulundu. Talep ve önerileri dinleyerek vatandaşlarla birlikte değerlendirmeler yaptı. Ayrıca çocukların da ilgisiyle karşılaşan Başkan Subaşıoğlu, hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.  
Karahasanlı Açık Pazaryeri’ni ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Karahasanlı Pazaryerimizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Merkezefendimize kazandırdığımız ve kazandıracağımız projelerimizle ilgili istişarelerde bulunduk. Talep ve önerileri birlikte değerlendirdik. Tüm pazar esnafımıza hayırlı işler bol kazançlar diliyorum” dedi. 
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.