BAŞKAN UZ NEDEN SESSİZ..

Denizlispor'un Profesyonel Futbol Şubeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Muhammet Üstek'in transferlerde şaibe olduğu iddiası ile ani şekilde Denizlispor’da ki görevinden istifa etmesinin ardından, istifanın detayları ortaya çıkmaya başladı. Fakat Denizlispor Başkanı Mehmet Uz’dan hala konu hakkında açıklama gelmedi..

19-08-2021 00:13

Denizlispor'un Profesyonel Futbol Şubeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Muhammet Üstek'in transferlerde şaibe olduğu iddiası ile ani şekilde Denizlispor’da ki görevinden istifa etmesinin ardından, istifanın detayları ortaya çıkmaya başladı. Fakat Denizlispor Başkanı Mehmet Uz’dan hala konu hakkında açıklama gelmedi
Seçildiği günden bu yana iki defa basın açıklaması yapan Denizlispor Başkanı Mehmet Uz , Denizlispor’da ki şok olaylar sonrası sessizliğini koruyor.

Denizlispor yönetim kurulu üyesinin, Profesyonel Futbol Şubeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Muhammet Üstek'in yerine futbolcu ile pazarlık yaptığı iddiaları sonrası şaibe var diyen Üstek takımdan istifa etti.
Sert açıklamalar yapan Muhammet Üstek’in iddialarına hala açıklama gelmedi.
Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Muhammed Üstek’in istifasının ardından yönetim kurulu asil üyeleri İhsan Niyaz, Erdinç Bilge, Nevzat Yılmaz ve yedek üyelerden Murat Doğru, Muhammet Künarcı, Ali Yörümez istifa etti. Bu isimlerin yanı sıra Asil Yönetim kurulundan Veli Çıtışlı, Erol Çalık ve Ahmet Selvi’nin de istifa edeceği iddia ediliyor  
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.