BELEDİYE BAŞKANININ EVİNDE DE SULAR KESİK Mİ?

Su faturalarının yüksekliği ile büyük tepki toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı DESKİ, her yıl özellikle yaz aylarında su kesintilerinin giderilmesi adına yatırımlar yapmaması, vatandaşları çileden çıkarıyor.  Denizli'nin dağa yakın bölgeleri olan Gerzele’de su kesintileri vatandaşı isyan ettiriyor...

05-08-2021 17:14

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın evinin olduğu iddia edilen Gerzele Mahallesi'nde dünden bu yana suların akmaması sosyal medyada tartışmalara yol açtı.  Başkan Osman Zolan'ın komşuları sayılan, aynı mahallede oturan Kale eski Belediye Başkanı İsmail Yarımca yaptığı paylaşımlarda DESKİ ve Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne serzenişte bulundu.

Kale önceki dönem Belediye Başkanı İsmail Yarımca yaptığı paylaşımlarda “EYY Büyükşehir Gerzele Mahallesi sabah saat 10'dan şimdi an itibarı saat 23 oldu hala su yok yüzyılın altyapısı bu mu” diyerek paylaşımda bulundu. İsmail Yarımca ayrıca “Büyükşehir ve DESKİ yönetimi Allah sizleri bildiği gibi etsin yazıklar olsun” diyerek susuz geçen günün ardından bu paylaşımları ile tepkisini dile getirdi. İsmail yarımcanın o paylaşımlarına vatandaşlarda yorumlar ile destek verdi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.