BİLBOARDLARI KİM KAPATTIRDI ?

Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne ait billboardlara, kiralayan şirket tarafından astırılan zaman gazetesi reklamlarına önce vatandaş tepki göstermiş, daha sonra ise dönemin AK Parti İl Başkanı Avni Örki tarafından, algı operasyonu olduğunu belirten sert bir açıklama yapılmıştı...

25-10-2018 20:10

 Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne ait billboardlara, kiralayan şirket tarafından astırılan zaman gazetesi reklamlarına önce vatandaş tepki göstermiş, daha sonra ise dönemin AK Parti İl Başkanı Avni Örki tarafından, algı operasyonu olduğunu belirten sert bir açıklama yapılmıştı.
Avni Örki'nin geciken açıklaması ve basın mensupları ile görüşmemesine rağmen "Açıklama yapmak istiyorum" ısrarına rağmen beklemesi hakkında henüz açıklama yapmazken, belediyeyi sorumu tutmaması ve şirkete kiralandığını söylemesi ise akıllara, bilboardları kiralayan şirketin Denizli temsilcisi olup olmadığını getirdi.
Denizli'de şirketin temsilcisinin var ise asılacak bu reklamlardan haberinin olup olmadığı, reklam çıktılarını hazır mı geldiği yoksa Denizli'de mi basıldığı?
Reklamların asılmadan önce kimlerin haberinin olduğu ise 4 yıldır kafaları karıştıran, cevap bekleyen sorular olarak hafızalarda yerini koruyor.
Diğer bir soru ise Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin sessiz kaldığı billboard olayları sonrası ise, vatandaş tepkileri ve dönemin Ak Parti İl Başkanı Avni Örki'nin tepki açıklamaların ardından billboardların kimin tarafından KAPATTIRILDIĞI 4 YILDIR MERAKLA CEVABI BEKLEYEN SORULAR...   
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.