Bir kuruş borçlanmadan hizmete açılıyor

Merkezefendi Belediye başkanı Muhammet Subaşıoğlu Denizlilileri, bir buçuk yılda 35 Milyon TL’lik yatırım bedeli ile bir kuruş borçlanmadan tamamlanan Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı (MKM)’nın açılışına davet etti...

28-08-2018 12:35

Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı (MKM) için kameraların karşına geçerek yapımı tamamlanan salonların tanıtımının ardından son hazırlıkları yapılan MKM girişinde kameraların karşına geçti. Bir buçuk yılda tamamlanarak yaklaşık 3 bin kişiye hizmet edecek olan salonları tek tek anlatan başkan Subaşıoğlu sosyal etkinliklere ve mutluluklara atılan ilk adımlara ev sahipliği yapacağını vurguladı.

NE YAPTIYSAK HEMŞEHRİLERİMİZİN DUASI VE DESTEĞİYLE YAPTIK
Tek kuruş borçlanmadan tamamlanan MKM’nin açılışına davet ettiği hemşerilerine seslenen başkan Subaşıoğlu, “2014 te Belediyemizi kurarken 'Merkezefendi Daha da Güzel Olacak' diyerek hep birlikte yola çıkmıştık. Ne yaptıysak siz Merkezefendili Hemşehrilerimizin duası ve desteğiyle yaptık, BİRLİKTE BAŞARDIK!” dedi.
İşte başkan Muhammet Subaşıoğlu’nun o sözleri: “Değerli Merkezefendili Hemşehrilerim, Gece gündüz yağmur çamur demeden 7 gün 24 saat çalışarak yaklaşık bir buçuk yıl gibi kısa bir zamanda ilçemize kazandırdığımız, 15 bin m2 kapalı alana sahip, yer altında 250 araçlık 3 kat otoparkı bulunan, içerisinde 5 ayrı salonu barındıran (Servergazi Salon, Alyans Nikah Salonu, Petek Salon, Lale-Sümbül Salonları) ve 3 büyük Fuaye ve Sergi Alanı ile Kültüre, Sanata, Sosyal Etkinliklere ve mutluluğa atılan ilk adımlara ev sahipliği yapacak, yaklaşık 35 Milyon TL lik yatırım bedeli ile bir kuruş borçlanmadan açılışa hazır hale getirdiğimiz Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı(MKM) için son hazırlıklarımızı yapıyoruz.2014 te Belediyemizi kurarken 'Merkezefendi Daha da Güzel Olacak' diyerek hep birlikte yola çıkmıştık. Ne yaptıysak siz Merkezefendili Hemşehrilerimizin duası ve desteğiyle yaptık, BİRLİKTE BAŞARDIK!
Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı (MKM) mız; çocuklarımıza, gençlerimize, geleceğimize ve ilçemize HAYIRLI OLSUN!”
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.