BOŞ KOLTUK VAR AMA FOTOĞRAF İÇİN AYAKTA YOLCULUK

CHP eski İl Başkanı Mahir Akbaba sosyal medya paylaşımları ile siyaset dünyasının fenomen ismi olmaya devam ediyor. Otobüs gezisi yapan Akbaba boş koltuğa rağmen ayakta yolculuk yapıp paylaşımda bulunması dikkat çekti..

16-10-2020 12:49

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanlığı’na atanarak gelen ve 2018 yılının Mayıs ayında İl Başkanlığı görevine başlayan Mahir Akbaba, İl Başkanlığı döneminde yapamadığı siyasi ziyaretler ilginç fotoğraflar karelerini Şubat 2020 yılında kaybettiği İl Başkanlığı seçiminden sonra vermeye başladı.
Mahir Akbaba özellikle sosyal medya hesaplarını aktif hale getirirken, dikkat çeken ziyaretleri ise NEREYE ADAY? sorularının yanı sıra İL BAŞKANI İKEN NEDEN BU AKTİFLİK YOKTU ? sorularını da beraberinde getirdi.
Honaz Belediyesi Avukatlığı ile gündeme gelen Mahir Akbaba yerel seçimlerde Büyükşehir Belediyesi adayını CHP’den çıkaramayan isim olarak Denizli CHP tarihine de geçen isim oldu.
Mahir Akbaba Şubat 2020’de yapılan CHP İl Başkanlığı kongresinde atanarak göreve gelen İl Başkanı olmasına rağmen seçimi kaybetti. Seçilmiş başkan olamayan Mahir Akbaba Şubat ayından bu yana ziyaretleri paylaşımları ile Denizli siyasetine renk katan ve tebessüm ettiren siyasetçi olurken, CHP’de ise bu paylaşımlar kmik durumuna düşüldüğü gerekçesi ile tepki topluyor.
Son olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüslerine binen Mahir Akbaba, otobüste boş koltuk olmasına rağmen ayakta yolculuk eden fotoğraf paylaşması ise dikkat çekti. Son yıllarda ilk defa otobüse bindiği iddia edilen ve sosyal medya için bu tür bir çalışma yaptığı iddia edilen Mahir Akbaba’ya partililerinden de büyük tepki var.
Mahir Akbaba “Otobüz ziyaretinde ise ”
OTOBÜS GERÇEKLERİ
Denizli’mizde toplu ulaşımın yükünü en fazla çeken otobüslere; işe gidiş, dönüşlerde ve haftasonu için düzenleme, ek sefer şart.
Böylece hem durakta uzun süre beklemenin hem de tıklım tıklım yolculuk yapmanın önüne geçilir.
Seferleri azaltmak, otobüsleri küçültmek hizmet değildir. Korona önlemleri böyle alınmaz” sözleri ile eleştirirken, partilileri ise CHP İl Başkanı görevinde iken otobüslere binmesi gerektiğini belirtiyor.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.