Büyükşehir’in Eski Genel Sekreter Yardımcısından sert paylaşım

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı iken FETÖ/PDY soruşturması kapsamında görevden alınan, ihraç edilen ve bir süre de cezaevinde kalan İbrahim Özsoy hakkında beraat kararı verildi. Özsoy, beraat kararını sosyal medya hesabından paylaşıp, “Yokluğumuzda arkamızdan türlü yalanlarla çamur atmaya çalışan karaktersiz ve şerefsizlerle hesaplaşma zamanı” dedi...

24-09-2018 16:56

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yaparken, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında görevinden alınarak kamudan ihraç edilen İbrahim Özsoy, bir süre de cezaevinde kaldı.
Özsoy, “Silahlı Terör Örgütüne Üye olma” suçlamasıyla yargılandığı davada beraat etti. Beraat kararını sosyal medya hesabından paylaşan Özsoy, çok sert ifadelerle, bazı kişilerin kendi Fetöcülüğünü gizlemek için kendisine iftira attığını ileri sürdü.
Özsoy paylaşımında, “Güneş balçıkla sıvanmaz ve  gerçeklerin geçte olsa ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. 19 aylık sabırla bekleyişin sonunda gerçek mahkeme kararı ile tescillendi. Şimdi söz tekrar bizde. Kendilerinin Fetöcülüğünü gizlemek için bize iftira atan, yokluğumuzda arkamızdan türlü yalanlarla çamur atmaya çalışan karaktersiz ve şerefsizlerle hesaplaşma zamanı. Biz yargılandık ve aklandık. Şimdi siz Fetöcü değilseniz yargılanmaktan korkmayın. Nasıl olsa aklanırsınız. Fetöcüyseniz ceza kaçınılmaz, bence korkun!” ifadelerine yer verdi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.