CHP'DE KUTLAMA FARKI

Cumhuriyet Halk Partisi Denizliİl Başkanlığı tarafından 98. Yılı kutlamaları çerçevesinde yapılan yağmur altındaki yürüyüş, iddialara göre Eski CHP İl Başkanı Mahir Akbanın ofisinin bulunduğu işhanından çekilen bir fotoğraf, eleştiri konusu oldu. Oysa ki CHP’nin kuruluşunun  96. yıl kutlamasında dönemin CHP İl Başkanı olan Mahir Akbaba ise 09 Ekim 2019 yılındaki kutlamaları “barda” yapmıştı. ..

11-09-2021 17:49


Denizli CHP İl Teşkilatı tarafından 09 Ekim tarihinde yağmur altında gerçekleştirlen yürüyüş ve konser etkinliğine, katılımın az olduğunu belirten, Eski CHP İl Başkanı Mahir Akbanın ofisinin bulunduğu işhanından çekilen bir fotoğraf,  gündem konusu oldu. 
Fotoğrafın çekildiği kat ve açı olarak ise Mahir Akbaba’nın ofisinden fotoğrafı çekildiği ve sosyal medya da servis edildiği iddia ediliyor. 
Bu iddiaların ardından ise akıllara, CHP’li Mahir Akbaba’nın 2019 yılındaki 09 Ekim tarihinde gerçekleştirdiği 96. Yıl kutlamaları getirdi. Mahir Akbaba 3-4 yönetim kurulu üyesi ve 20 ye yakın partili ile Denizli’de bar işletmesi olan bir mekanda alkollü parti ile kutlama yapmıştı.
Mahir Akbanın il başkanlığı döneminde Merkezefendi İlçe Başkanı olan Tolga Varlıker’de, Mahir Akbabanın ofisinden çekildiği iddia edilen o fotoğrafın eleştirel yazısını beğenmesi de dikkat çekti

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.