CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NE GÜZEL NOTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Denizli mitinginde hizmetlerin açılışında yaptığı konuşmasında Merkezefendi isminden sonra "Güzel" demesi dikkat çekti...

17-12-2018 17:13

Denizli ziyaretinde toplu açılışlar yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılışlar için ilçe belediyelerin isimlerini ve açılışlarını sıraladığında sadece Merkezefendi Belediyesi'nden sonra "güzel" demesi dikkat çekti. Erdoğan konuşmasında "
Bu vesile ile çeşitli bakanlıklarımızın, büyükşehir belediyemizin, ilçe belediyemizin, ilçe belediyelerimizin, tamamladığı yatımıların resmi açılışını gerçekleştiriyoruz.  
Toplam yatırım bedeli yaklaşık 1 Milyar 349 Milyon lira olan  275 kalem  eseri resmen hizmete açıyoruz. Yani eski rakamla 1,5 katrilyon.
Milli Eğitim Bakanlığımız 7 okulu,  TOKİ 126 konutu ve bir ticaret merkezi
Orman Bölge Müdürlüğü 13 ayrı yatırımı tamamladı.
Büyükşehir Belediyesi aralarında asfalt şantiyesi, köprü, kavşak, yol, kaldırım, cadde ve sokak düzenlemesi, kilit parke, yüzme havuzları, hizmet binaları, sosyal tesisler, otoparklar, parklar, içme suyu ve kanalizasyon hatları ile restorasyonların bulunduğu tam 135 eseri hizmete sundu.
Çardak Belediyesi 15 kalem, Sarayköy Belediyesi 3 kalem,  Honaz Belediyesi 11 kalem, Pamukkale Belediyesi 31 kalem, Çivril Belediyesi 15 kalem, Acıpayam Belediyesi 5 kalem, Çameli Belediyesi 2 kalem, Tavas Belediyesi 4 kalem, Serinhisar Belediyesi 1 kalem, Merkezefendi Belediyesi 8 kalem "güzel", Güney Belediyesi 7 kalem,  Kale Belediyesi 4 kalem, Baklan Belediyesi 13 kalem yatırımı nihayete erdirdi. Tüm bu yatırımları resmen hizmete açıyor siz değerli halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.