Evlerinde ziyaret ettiler hayır dualarını aldılar

AK Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'nın ‘NEFESİNİZ NEFESİMİZDİR’ adlı projesi kapsamında AK Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Pamukkale İlçe Mahalle Başkanları ile Pamukkale ilçesindeki mahallerinde ikametgâh eden 65 yaş üstü yaşlılarını evlerinde ziyaret ederek duasını aldılar...

24-09-2018 10:50

Başkan Karabay; Mahallerimizdeki mahalle başkanlarımız ile belirli sayılarda gruplar oluşturarak Pamukkale ilçesinde tüm mahallelere gidiyoruz ve gideceğiz. "NEFESİNİZ NEFESİMİZDİR" ismini verdiğimiz proje kapsamında Pamukkale’nin tüm mahallelerinde ikamet eden yaşlı ve yardıma muhtaç insanları yerinde tespit ederek, bu kişilerin durumları hakkında anket yapıyoruz. Gönüllerini alıyoruz, sohbet havasında ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz. Yaşlılarımızın şimdiye kadar hayal edip de yapamadıkları şeyleri imkânlarımız doğrultusunda gerçekleştirmeye çalışacağız. Benim de bizzat saha çalışmalarında sizlerle olacağım bu projede tüm mahallerimizdeki gönüllü kadınlarımızın katılımını bekliyoruz" 

AK Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Her gün yaşlı ziyaretleri, çeşitli programlarla Denizli’yi karış karış gezmeyi sürdürüyor. Bölgede yaşlıları ziyaret eden, hal hatırlarını soran Karabay, taleplerini dinledi. Ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan başkan Zehra Karabay ‘Sizlerin hayat tecrübeleri de bizler için çok önemli. Hayatımızın her alanında sizlerin duasına, destek ve tecrübelerine ihtiyaç duymaktayız. Sizler bizim her zaman başımızın tacısınız. Her zaman size hizmet etmeye hazırız’ ifadelerini kullanıldı.
80 yaşındaki Ayşe Teyze, ziyaret dolayısıyla mutlu olduğunu belirterek, “Bizleri unutmayan AK
Parti Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay’a teşekkür ediyorum. Çok duygulandım” ifadelerini kullandı. 87 yaşındaki Ahmet Sönmez de ziyaret eden ekiplere teşekkür ederek, “Bir anda kapımız çaldı ve çat kapı ziyaret bizleri mutlu etti” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.