Karaman Mahallesi’nde parklar yenileniyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından üst yapısı biten Karaman Mahallesi’nde parklarda başlayan yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Subaşıoğlu, “Karaman Mahallemizde önce üst yapımızı tamamladık. Şimdide mahallemizdeki tüm parklarımızı yeniliyoruz” dedi...

05-09-2018 16:58

Sağlığın ve sporun merkezi olan Merkezefendi’de parklarda ve jimnastik aletlerinde yenileme çalışmaları devam ediyor. Özellikle üst yapısı biten Karaman Mahallesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü bu bölgedeki 10 adet parkta yenileme çalışmalarını tamamladı. Çocuklar için oyun aletleri yerleştirilen parklarda büyükler için jimnastik aletleri konuldu. Merkezefendi’nin sokakları parklar ile hayat buldu.
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, parklardaki yenileme çalışmalarıyla sokakların daha da canlandığını söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Karaman Mahallemizde önce üst yapımızı tamamladık. Şimdide mahallemizdeki tüm parklarımızı yeniliyoruz. Merkezefendimize her zaman sağlığın ve sporun merkezi diyoruz. Bunun için parklarımıza oyun gurupları dışında jimnastik aletleri de yerleştiriyoruz. Yenilenen parklarımız ile sokaklarımız canlandı. Şimdiden tüm mahalle halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.