MERKEZEFENDİ EVİNDE GALİP

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket,evinde konuk ettiği rakibi Haliliye Belediyespor maçından galibiyet ile ayrıldı...

02-11-2018 21:10

Türkiye Basketbol 2.Ligi’nin 2. haftasında Şanlıurfa temsilcisi Haliliye Belediyespor’u konuk eden Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, taraftarının büyük desteği ile zorlu maçtan galibiyet ile ayrıldı.
İlk periyotta Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket 16 - Haliliye Belediye 18 biten karşılaşmanın ilk  yarı sonucu ise Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket 34 - Haliliye Belediye 28 ile bitti.
3.periyotta Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket 47 - Haliliye Belediye 45 skoru alırken, ikinci yarı sonucu ise Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket 64 - Haliliye Belediye 64 beraberliği ie bitti.
Maç 5 dakikalık uzatmaya gitti ve maç sonucunda Denizli Basket 82 - Haliliye belediye 71 skor ile Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket ligde 2'de 2 yapmayı başardı.

  Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı zorlu maçta alınan galibiyetten dolayı sporcuarına teşekkür ederek galibiyeti ise taraftara armağan etti.


 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.