Pamukkale’de çocuklar eğlenmeye devam ediyor

Pamukkale Belediyesi tarafından bu yaz “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” sloganıyla düzenlenen çocuk şenlikleri bu hafta sonu Goncalı ve Kayıhan Mahallelerinde gerçekleşti. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Çocuklarımızın yaz tatillerini dolu dolu geçirmeleri amacıyla düzenlediğimiz çocuk şenliklerimize, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda devam ediyoruz. Çocuklarımızı mutlu görmek, bizleri de mutlu ediyor” dedi...

23-07-2018 10:13

Her yaz olduğu gibi bu yaz da, Pamukkale ilçe halkının sosyal yaşantısına alternatif seçenekler sunmaya devam Pamukkale Belediyesi, “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” sloganıyla her hafta farklı iki mahallede çocuk şenlikleri düzenlemeye devam ediyor. Bu hafta Cuma akşamı Goncalı Mahallesi’nde Seren Bayraktar İlkokulu bahçesinde; Cumartesi günü de Kayıhan Mahallesi’nde Mehmet Atmaca İlkokulu’nda kurulan çocuk oyun gruplarında minikler gönüllerince eğlendi. Etkinliklere Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve eşi Derya Gürlesin ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kaya, Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale Belediye Meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda çocuk ve aileleri katıldı.

ÇOCUKLAR MUTLU, AİLELER HUZURLU

Goncalı ve Kayıhan Mahallesinde düzenlediği çocuk şenliklerine katılan çocuklar gönüllerince eğlendi, ailelerde çocuklarının mutluluğuna ortak oldular. Çocuk şenliğine katılan çocukların ailelerinden Ayşe Erbay ve Ümmü Gülsüm Ösgünmahallerinde kurulan çocuk şenliklerinden memnun olduklarını ifade ederek, “Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür ediyoruz. Yaz aylarının sıcak havalarında çocuklarımızda birlikte çok fazla uzağa gitmeden yaşadığımız mahallemize kadar gelip, çocuklarımıza arkadaşlarıyla birlikte oyunlar oynayarak hem eğlenmelerini hem

de paylaşmayı öğrenmelerini sağlıyorlar. Ayrıca, mahallemizde kurulan çocuk şenliklerine bizlerde çocuklarımıza eşlik ediyor, evimize huzurlu ve mutlu bir şekilde dönüyoruz. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e ve ekibine tekrardan çok teşekkür ediyoruz” dediler. Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale Belediyesi’nin bu etkinliği için belediye başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ederek, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için hazırlanan bu özel etkinlik çok önemli. Yaz tatilinde olan çocuklarımızın mutluluğu Pamukkale Belediyesi tarafından önemseniyor. Katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU HERŞEYE DEĞER”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çocuk şenliklerinde çocukların ve ailelerin mutluluğunu görmenin her şeyden önemli olduğu ifade ederek, “Her yaz olduğu gibi bu yaz da çocuklarımıza, gençlerimize yönelik etkinliklerimiz devam ediyor. Etkinliklerimizde çocuklar için özel hazırlanan çocuk oyun gruplarının yanı sıra, yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı gibi oyunlarımız var. Ayrıca şenliğimize gelen tüm vatandaşlarımıza ücretsiz ikramlarımız oluyor. Hafta sonları iki farklı mahallemizde düzenlediğimiz şenliklerimizin duyurularını hafta içinden belediyemizin ve şahsi sosyal medya hesaplarımızdan ve belediyemiz web sitesinden tüm kamuoyuna duyuruyoruz. Hedefimiz yaz sonuna kadar bir çok mahallelerimizde çocuk şenliklerimizi düzenlemek. Bugüne kadar ki etkinliklerimize katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, bundan sonraki düzenlenecek etkinliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.