SUBAŞIOĞLU : GEÇİCİ SÜREYLE İŞE ALINDILAR

SUBAŞIOĞLU : GEÇİCİ SÜREYLE İŞE ALINDILAR..

04-10-2018 20:16

Merkezefendi Belediyesi'nin mevsimlik işçilerin sözleşmelerinin sona ermesinin gündem yapmaya çalışanlara karşı AK Partili Merkezefendi Kurucu Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu "Külliyen yalan " dedi.
AK Partili Merkezefendi İlçesi Kurucu Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yaptığı yazılı açıklama da ise şu ifadeler yer aldı.  
 
            Bugün basında yer alan ‘Merkezefendi Belediyesi’nde Toplu İşten Çıkarma İddiası’ başlıklı haberler külliyen yalandır. Merkezefendi Belediyesi olarak bünyemizde görevli hiç bir personelimizin işten çıkarılması söz konusu değildir. Ornaz Vadisi, Kır Çiçeği ve Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu gibi MERTAŞ Şirketince işletilen tesislerimizde tarihleri belirlenerek geçici süreyle işe alınan personelimiz süre dolduktan sonra işten ayrılmıştır. Bu durum işe alınan personelimizin de işe başladığı tarihte bilgisi dahilindedir ve kendileriyle süreli bir sözleşme imzalanmaktadır. Dolayısıyla basında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Muhammet Subaşıoğlu
Merkezefendi Belediye Başkanı
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.