Üçgende şerit çilesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Üçgen Köprülü Kavşağında, şerit belirsizliği trafik çilesine yol açıyor..

11-09-2018 11:59

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 1 yılda tamamlanma sözü verilmesine rağmen belirlenen tarihte yapılmayan ve hala çevre düzenlemesi inşaatlarının devam ettiği Üçgen Köprülü Kavşak Projesi'nde şerit belirsizliği trafiği çileye dönüştürmeye devam ediyor.121 Dev proje taahhütünde yer alan fakat beklenilen trafik rahatlamasını veremeyen Üçgen Köprülü Kavşağında şeritlerdeki belirsizlik çileyi arttırıyor. Üçgen Projesinde İzmir Yolundan Üçgene doğru giden bir araç çift şeritli yolda, köprüye yaklaştığında sol şerit Ankara'ya sağ şerit ise Antalya yoluna dönüyor. 

Ankara şeridini kullanan az olmasına rağmen, İzmir şeridine gitmek isteyenlerin Ankara şeridini kullanması ise köprü başında yığılmalara yol açarken, sürücüler ise iki şeridin köprüye yaklaşmadan önce, şeritlerin ortadan ayrılması gerektiğine dikkat çekiyor. Aynı sorunun Antalya İzmir ve Antalya Ankara şeritlerinde de yaşandığı dikkat çekiyor.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.