Yeni Dönemde Daha Fazla Atılım Vaad Ediyoruz

AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan medya mensupları ile bir araya geldiği toplantıda seçim sürecine dair açıklamalarda bulundu. 24 Haziran seçimlerine tüm kadroları ile hazır olduklarını belirten Özkan, 16 Nisan Referandumunu 24 Haziran seçimlerinde alacakları zaferle taçlandıracaklarını ifade etti..

26-04-2018 11:50

Seçim süreci ile ilgili bir sıkıntılarının olmadığını, AK Parti kadroları olarak tüm yönetim birimlerinin seçimlere ilk günkü aşk ve şevk ile hazır olduklarını vurgularken, gerek seçim manifestolarını gerekse seçim beyannamelerini hazırladıklarını muhtemelen ayın altısında manifestolarını açıklayacaklarını işaret etti.
Özkan sözlerine şöyle devam etti:
Yüksek Seçim Kurulunun seçim takvimine uygun şekilde kendi takvimimizi de belirledik. Aday adaylığı başvurularından temayül yoklamalarına, seçim bildirgemizden kampanya planlamasına kadar tüm hazırlıklarımızı süratle devam ettiriyoruz. Tüm kadrolarımızla  zaten sürekli sahadayız. Şimdi de seçime kadar geçecek süreyi en verimli şekilde kullanmaya çalışacağız. AK Parti olarak yetki aldığımız 2002 yılından en büyük hakem olan milletimizin bizi, yaptığımız hizmetleri takip ettiğini, değerlendirdiğini biliyoruz. Biz bugüne kadar hep olduğu gibi, bundan sonra da sözümüzü sadece tek muhatabımız olarak gördüğümüz milletimize söyleyeceğiz. Bugüne kadar yaptıklarımızın hesabını milletimize verecek, bundan sonra da yapacaklarımızın taahhüdünü de yine milletimize sunacağız.

YENİ DÖNEMDE DAHA FAZLA ATILIM VAAD EDİYORUZ
Bizim yeni dönemde milletimize daha fazla demokrasi , daha güçlü hukuk devleti, daha fazla refah, daha  fazla zenginlik, daha geniş özgürlük  taahüt ediyoruz. İnşallah yeni dönem kalıcı huzurun, kalıcı güven ortamının, daha geniş kapsamlı atılımların dönemi olacaktır. Yeni dönemde yürütmenin daha etkin, yasamanın daha itibarlı, yargının daha bağımsız olduğu bir dönem görülecektir.

TÜRKİYE MERKEZLİ BİR DIŞ POLİTİKA
Dış politikamızı Türkiye merkezli, barış odaklı, diğer ülkelere uluslar arası hukuka dayalı, diyaloğa açık bir siyaset anlayışı ile sürdüreceğiz. Tüm devletlerle ve uluslararası kuruluşlarla ilişkilerimize bu anlayışa göre şekil vereceğiz. Gönül coğrafyamızdan, hiçbir siyasi, sosyal ve ekonomik oluşumdan uzak kalmamaya dikkat edeceğiz.

İNSANİ DEĞERLERİ ÖN PLANDA TUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Güvenlik politikalarımızı tasarlarken, insani değerlerin ve insan haklarının korunması esaslarına uygun şekilde hayata geçirmeye devam edeceğiz. Suriye'de Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarımızdaki kararlılık ve itinayı, Tel Rifat ve Münbiç'te diplomatik öncelikli olarak, diğer bölgelerde de güvenlik gereklerimizin icabına göre göstereceğiz.

YÜZÜMÜZ AK YOLUMUZ AYDINLIKTIR
Milletimiz daha refah bir Türkiye'ye giden yolda yapacağımız çalışmalarımızı duymak istiyor. Bizler bunların farkındayız. Evlatlarına nasıl bir gelecek bırakacağımızın planlarını, projelerini duymak istiyor. Milletimizin karşısına asıl 81 milyon vatandaşımızın her birinin geleceğine dair yapacağımız çalışmaları anlatmak için çıkacağız. Zaten bizim en güçlü olduğumuz alan da budur. Bizim milletimizin karşısına çıkarken alnımız AK yüzümüz aydınlıktır. İnşallah halkımızın desteği ile de daha büyük Türkiye yolunda hızla yürümeye devam edeceğiz.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.