Zeybekci net konuştu: Onlara hakkımızı helal etmeyiz

AK Parti’nin Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,” Yerel seçimlerde herkesin ortaya çıkıp ‘Ben de varım’ deme hakkı ve kendini sınama hakkı vardır. Ancak ona bu hakkı verecek olan partiye ‘Aday ben olmadım, küseyim’ deme hakkı yoktur. Onlara hakkımızı helal etmeyiz.” dedi...

24-09-2018 13:49

Adalet ve Kalkınma Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya; Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Grup Başkanvekili MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti Denizli Milletvekilleri Ahmet Yılıdız, Şahin Tin ve Nilgün Ök, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

ONLARA HAKKIMIZI HELAL ETMEYİZ
Toplantıda partililere hitap eden Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, şunları aktardı: ”Demokrasi tarihi boyunca, Denizli’nin bütün sokaklarında başı dik, alnı açık ve gerine gerine gezecek bir tek parti ve partililer vardır. Onlar da AK Parti ve AK Partililerdir. Bugüne kadar hiçbir zaman bulunduğum makamlardan güç almadım. Dahası bulunduğum makamlara güç vermeye ve değer katmaya çalıştım. Konumuz: 30 Mart 2019 yerel seçimleri. Bu şehirde giremeyeceğimiz köy yok. Dokunmadığımız yer kalmadı. Yapmadığımız hizmet kalmadı. Allah rızası ve bu millete olan aşkımız için her zaman bir öncekinden daha çok çalışacağız.
Biz zaten sürekli sahadayız ve çalışma halindeyiz. İlçe başkanlarımıza ve ilçe belediye başkanlarımıza çok büyük görev düştüğüne inanıyorum. Yerel seçimlerde herkesin ortaya çıkıp ‘Ben de varım’ deme hakkı ve kendini sınama hakkı vardır. Ancak ona bu hakkı verecek olan partiye ‘Aday ben olmadım, küseyim’ deme hakkı yoktur. Onlara hakkımızı helal etmeyiz. El ele tutuşup, omuz omuza vererek çalışmalıyız.
"TÜRKİYE DE YENİ DÜNYANIN KURUCULARINDANDIR"
Son günlerdeki ekonomik gündeme dair açıklamalarda da bulunan Zeybekci, “Elhamdülillah Türkiye’nin ekonomisi, sanayisi ayaktadır ve bu böyle devam edecektir. Yeni bir dünya kuruluyor. Bu dönemler çok önemli. Türkiye de bu yeni dünyanın kurucularındandır. Çok kısa bir süre içerisinde ülkemizin ekonomik anlamda toparlandığını hep birlikte göreceğiz. Ben bu konularda nadir konuşurum. Önümüzdeki haftalarda güzel şeyle duyacağız” dedi.
“BU TOPLANTILARLA BERABERLİĞİMİZİ DAHA ÜST NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ”

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise birlik ve beraberlik vurgusu yaptı ve konuşmasında  şu ifadeleri kullandı: “AK Parti’nin en büyük gücü milletimizin derdiyle dertlenen bir parti olmasıdır. Teşkilat içi iletişimimiz çok iyi bir noktada  ama bu yeterli mi? Elbette değil. Allah’ın izniyle daha da iyi olacak. Bu toplantılarla birlik ve beraberliğimizi daha üst noktalara taşıyacağız. Teşkilatlarımızda ben değil biz duygusu hakim olmalıdır. AK Parti siyaseti her şeyden önce bir terbiye ve ruh siyasetidir. Siyasetteki şiarımız her kesimi kucaklamak olmalıdır. Her gönüle daha fazla girmeliyiz. Onların derdiyle dertlenmeliyiz. Ahlakla, erdemle, omuz omuza hep birlikte yolumuza devam edeceğiz ve her gün bir önceki günden daha çok çalışacağız.”
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.