1 AYDIR YAPILMADAN BEKLETİLDİ NİHAYET ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yerel seçimlerden önce ihalesi yapılan ve çalışmaların başlandığı bir çok mahallede Şeniz Doğan'ın başkan seçilmesi ile asfaltlama çalışmaları durdurulmuş ve bekletilmişti. 1 ay sonra ise asfaltlama çalışmaları başladı. ..

02-05-2019 16:11

Merkezefendi Kurucu Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu tarafından yaklaşık bir yıl önce Merkezefendi Belediyesi’nin bir çok mahalle ve sokaklarındaki asfalt yatırımları hızla devam ederken ve ihalesi yaklaşık 1 yıl önce çıkıp tamamlanan bir çok mahallede çalışmalar tamamlanmıştı.
Yeni yollar açılan Yenişafak Mahallesindeki çalışmalar ise alt yapı yüzünden uzamış ve yerel seçimlere kalmıştı.
Merkezefendi Belediye Başkanlığını kazanan Şeniz Doğan ihaleyi kazanan firma tarafından ısrarla çalışmaların devam etmesi yönünde baskısına rağmen tozlu yollar 1 aydır devam kararını bekledi.
Vatandaşların büyük tepkisini toplayan ve ihale sözleşmesine rağmen durdurulan asfaltlama çalışmaları nihayet başladı.
Mahalle sakinleri ise çalışmaların başlamasına sevinirken “ 4-5 yıl bekleriz diyerek korktuk. Nihayet yapılıyor, buna da şükür “diyerek çalışmaların başlamasına sevindi.
Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a ihaleyi alan şirketin sahibinin bazı iş adamları ile ziyareti de gerçekleşmiş ve bu ziyaret sonrası çalışmaların devam kararı alınması da dikkat çekti.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.