1 FUTBOLCU TRANSFERİNDE OLAY ÇIKTI 19 TRANSFER NE DURUMDA

Denizlispor Başkanı Mehmet Uz başkan olmasının ardından başlayan ilk futbolcu transferinde yaşananlar hakkında sessizliğini korurken 19 transferde neler yaşandı merakla bekleniyor. Muhammet Üstek'in sosyal medyada paylaştığı iddialara kongrede açıklık getirip getirmeyeceği merak ediliyor...

17-09-2021 11:05

DENİZLİSPOR'DA ŞAİBELİ ORTAM DEVAM EDERKEN, MUHAMMET ÜSTEK TARAFINDAN ORTAYA ATILAN İDDİALARA HALA DENİZLİSPOR BAŞKANI MEHMET UZ AÇIKLIK GETİRMEDİ...
İŞTE O İDDİALAR 

18 AĞUSTOS 2021 

ÇOK DEĞERLİ DENİZLİSPOR TARAFTARLARI, BU ŞEREFLİ GÖREV ŞAHSIMA LAYIK GÖRÜLDÜĞÜNDE YAŞADIĞIM SEVİNCİ VE TAKIMIMA OLAN SEVDAMI HER PLATFORMDA DİLE GETİRMEYE GAYRET ETTİM. ANCAK BUNU HERKES BİLİR Kİ, BU SÖYLEMLERİMİ ASLA AMA ASLA ŞOV İÇİN YAPMADIM. 
GELDİĞİMİZ SON NOKTADA ÜZÜLEREK BELİRTMEK İSTERİM Kİ, PROFESYONEL FUTBOL ŞUBEDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK YÜRÜTTÜĞÜM GÖREVİMDEN BUGÜN İTİBARİYLE İSTİFA EDİYORUM. 
GÜNLERCE TELEFONLARINA BİLE ULAŞILAMAYAN TRANSFER YASAĞI LİSTESİNDE BULUNAN KİŞİLERDEN 650 BİN TL’YE YAKIN İNDİRİM ALARAK TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI OLAN PARAMIZI KORUMAYA ÇALIŞTIM. EK OLARAK, ŞU ANA KADAR YAPILAN VE SON AŞAMADA OLAN HİÇBİR TRANSFERLE ALAKAM VE TASARRUFUM YOKTUR. (TEKNİK DİREKTÖR DAHİL) 
KONUYLA İLGİLİ DETAYLI BASIN AÇIKLAMAMI, KULÜBÜMÜZÜN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU DA GÖZE ALARAK ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YAPACAĞIM. SEVGİ, SAYGI VE SELAMETLE. 
MUHAMMED ÜSTEK


19 AĞUSTOS 2021 
ÇOK DEĞERLİ DENİZLİSPOR CAMİASI;
ÜZERİME OYNANMAYA ÇALIŞILAN OYUNLARDAN HABERDAR OLMAKLA BİRLİKTE, KENDİNİ MUHAMMED ÜSTEK OLARAK TANITAN VEYA ŞAHSIMA AŞIRI DERECEDE YAKINLIĞI OLDUĞUNU BİLDİRİP OYUNCULARA HADDİNDEN FAZLA TEKLİFLER YAPAN KİŞİLER HAKKINDA, İLETİŞİME GEÇTİKLERİ KİŞİLERİ TESPİT ETMEM VE OLAYIN ÜZERİNE GİTMEM AKABİNDE ELİMDE TELEFON GÖRÜŞMESİ KAYITLARI (YASAL PROSEDÜRE UYGUN VE ONAY ALINAN), KANITLAR, ŞAHİTLER VE ARADIKLARI TELEFON NUMARALARI MEVCUTTUR. ÖZELLİKLE HUKUKÇU OLMAMA RAĞMEN DÜŞTÜKLERİ BU GAFLETİN CEZASI, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇACAK OLDUĞUM DAVANIN SONUCUNDA BELLİ OLACAKTIR. PARA AŞKINIZ BATSIN! BU İŞİN ARKASINI BIRAKMAYACAĞIMI KAMUOYUNA BİLDİRİRİM.
HAKSIZLIĞA KARŞI SUSAN, DİLSİZ ŞEYTANDIR!BUGÜNKÜ DENİZLİSPOR BASIN TOPLANTISINI TAKİP ETTİĞİMDE GÖRDÜM Kİ, YAPILAN YANLIŞLARIN FATURASI, ÖNCE KİRLİ OYUNLARLA BANA SONRA BABAM MUSTAFA ÜSTEK’E KESİLMEYE ÇALIŞILMIŞTIR. EDİLEN İDDİAYA GÖRE BABAM MUSTAFA ÜSTEK’İN VERDİĞİ PARA SÖZÜNÜ TUTMAMASI SEBEBİYLE BU DURUMLARA DÜŞTÜĞÜMÜZ SÖYLENMEKTEDİR. HAK VERİRSİNİZ Kİ ŞAİBENİN OLDUĞU YERDE GÖZ GÖRE GÖRE BU İŞE KENDİ PARAMLA ALET OLMAM MÜMKÜN DEĞİLDİR. EK OLARAK BANA VERİLEN AMA SADECE SÖZDE KALAN GÖREVİM İÇİN DE KULÜBE GEREKEN PARAYI VERDİĞİMİ BİLDİRMEK İSTERİM. 
 DİĞER BİR KONU İSE, ELİMDE KANITLAR OLMASINA RAĞMEN AKSİ AÇIKLAMALARDA BULUNUP BAHANE OLARAK DA DENİZLİSPOR ADININ ARKASINA SIĞINMAK HİÇ HOŞ DEĞİLDİR.
 RESMEN İSTİFA ETMEMDEN BİR HAFTA ON GÜN EVVEL BÖLÜMÜMDE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN OLMADIĞIMI, BU SIKINTILARIN YAŞANABİLECEĞİNİ YÜZ YÜZE SAYIN MEHMET UZ’A VE SAYIN TANER ATİLLA’YA AKTARDIĞIMI BİLDİRMEK İSTERİM. BU KONUŞMANIN AKABİNDE DE GEREKİRSE PROFESYONEL FUTBOL ŞUBEDEN MALİ ŞUBEYE GEÇİP DENİZLİSPOR’A FAYDALI OLABİLMEK İÇİN YİNE ÇALIŞABİLECEĞİMİ SÖYLEDİM. SADECE BUNUNLA KALMAYIP 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAYIN MEHMET UZ’A ATTIĞIM MESAJ HALA KAYITLARIMDA VARDIR. BU MESAJDA DA BULUNDUĞUM ORTAMDAN MEMNUN OLMADIĞIMI BELİRTTİM VE İSTİFA ETTİĞİM GÜNE KADAR OLAN SÜREÇTE HEP OYALANDIM.
 SON OLARAK BAHSEDİLDİĞİ GİBİ TRANSFER KONUSUNDA HER TÜRLÜ KONUNUN HEP BERABER TARTIŞILIP KARARA BAĞLANDIĞINI BEN ŞAHSIM OLARAK GÖRMEDİM. ORTAK KARARA BAĞLANAN KONULAR OLMAKLA BİRLİKTE, EN BASİTİNDEN MUHAMMED GÖNÜLAÇAR TRANSFERİNDEN EN UFAK BİR BİLGİM VE TASARRUFUM OLMADIĞINI BELİRTMİŞTİM. SAYIN BAŞKANIN BEN MENAJERLERLE HİÇ OTURMADIM HİÇ GÖRÜŞMEM SÖZLERİNE İTHAFEN, HANGİ MENAJERLERLE HANGİ MEKANLARDA OTURULDUĞUNU DA BİLİYORUZ SAYIN BAŞKAN. İŞİNİZE GELDİĞİNDE DENİZLİSPOR’U ORTADA BIRAKAMAYIZ DEYİP, İŞİNİZE GELMEDİĞİNDE DE MUSTAFA ÜSTEK’E ÇAMUR ATMAK, SİZE HİÇ YAKIŞAN BİR DURUM DEĞİLDİR. 
 ŞU DA UNUTULMAMALIDIR Kİ, ZAMANINDA TAKIMIMIZI DÜŞMEKTEN KURTARIP, ŞAMPİYONLUK KADROSUNU OLUŞTURUP HAYALLERİMİZİN GERÇEKLEŞMESİNE EN BÜYÜK KATKIYI SUNAN VE ADINI ŞANLI TARİHİMİZE ALTIN HARFLERLE YAZDIRAN BABAM MUSTAFA ÜSTEK HAKKINDA SÖYLENENENLER, SIKIŞTIĞINIZDA HER TÜRLÜ ÇİRKEFLİĞİ YAPACAĞINIZIN KANITIDIR. 
 UNUTMAYIN Kİ BU ŞEHİR KİMİN SEVDALI KİMİN RANTÇI OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR. HİÇBİR BASIN TOPLANTISINDA, MAÇTA, İMZA TÖRENİNDE GÖRÜNTÜ VERMEYEN KİŞİLERİN, EN ÖNEMLİ KONUMUZ OLAN TRANSFERDE YETKİLİ OLMASI DA BİR O KADAR ŞAŞIRTICIDIR. 

 OLUŞTURULMAYA ÇALIŞILAN ALGIDA BABAM MUSTAFA ÜSTEK”İN DENİZLİSPORUMUZU ZOR DURUMLARA KENDİ ELİYLE İTTİĞİ KANISINA VARMANIZ HEDEFLENMEKTEDİR. HERKESİ ELİNİ VİCDANINA KOYMAYA DAVET EDİYORUM. İSTİFA ETTİKTEN SONRA BİLE TAKIMIMIZA FAYDALI OLMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM. BANA GELEN OYUNCULARI VE İLETİŞİME GEÇMEK İSTEYEN MENAJERLERİ EKSİKSİZ ŞEKİLDE SAYIN NECİP İRDEM’E İLETTİM. EK OLARAK İDDİA EDİLDİĞİ GİBİ YÖNETİCİLERİ ZORLA  İSTİFAYA DAVET ETTİĞİMİZ KONUSUNDA; SAYIN NECİP İRDEM İLE OLAN YAKINLIĞIMIZ VE HEMŞEHRİ OLMAMIZ HERKESİN MALUMUDUR. HALA GÖREVDE OLMASI DA BU İDDİANIN ASILSIZ OLDUĞUNUN KANITIDIR. SEVGİ, SAYGI VE SELAMETLE. 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.