1 GÜN ZİYARET ET 1 AY PAYLAŞ

CHP Denizli İl Başkanlığı’na bir gece de atanarak CHP’nin İl Başkanı olan Mahir Akbaba, İl Başkanlığına atanmasının ardından girdiği ilk il başkanlığı seçimin kaybetmesinin ardından, İl Başkanlığı dönemi yapmadığı çalışmaları, İl Başkanlığı seçimi kaybedince yapmaya devam ediyor...

30-05-2021 16:20

CHP Denizli İl Başkanlığı’na bir gece de atanarak CHP’nin İl Başkanı olan Mahir Akbaba, İl Başkanlığına atanmasının ardından girdiği ilk il başkanlığı seçimin kaybetmesinin ardından, İl Başkanlığı dönemi yapmadığı çalışmaları, İl Başkanlığı seçimi kaybedince yapmaya devam ediyor.
Sık sık sosyal medya çalışmaları ile dikkat çeken Mahir Akbaba zaman zaman parti içinde de dalgası konusu olan paylaşımları ile gündemdeki yerini koruyor. Pandemi yasakları öncesi Çivril İlçesi ‘ni ziyaret eden Akbaba aynı kıyafet ile çekilen ve bir günlük ziyaret olduğu tahmin edilen programını adeta Mayıs ayı boyunca her hafta paylaştı. Ziyareti parti içinde her paylaşımı “yasaklarda nasıl gidiyor” diye konuşulurken, bazı partililer ise çok çalışıyor diyerek her ziyareti ayrı gün olarak yaptığını sanıp yorumluyor. Akbaba’nın kıyafetinin aynı olduğuna dikkat edenler ise tek ziyareti bir aya yaymasını ise kolay il başkanlığı koltuğuna oturmaktan alışagelen çalışma olarak görüyor.
Akbaba’nın bu ziiyaret sonrası nereye aday olduğu ise henüz kesinleşmedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.