15 Temmuz Kahramanlık destanımızdır

27. Dönem Denizli AK Parti Milletvekili Nilgün Ök, 15 Temmuz'un dirilişin ve yükselişin simgesi olduğuna dikkat çekti...

14-07-2018 15:31

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününün 2'nci yıl dönümü dolayısı ile mesaj yayınlayan 27. Dönem Denizli AK Parti Milletvekili Nilgün Ök " Hain Darbe girişimin ve milletimizin zaferi olan 15 Temmuz bir millet destanıdır. 15 Temmuz gecesi dünya neznin de her yönden bitirilmek istenen ve bunu hem içerdeki, hem de dışarıdaki hainler ile yapmak isteyenlere, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde milletimiz cevap vermiştir.
Meydanlara akın eden vatan sever vatandaşlarımız, tarihinden bu yana vatan için şehit olmayı, gazi olmayı göze almış ve ülkesini savunmuştur. Tanklara, mermilere göğsünü siper etmiş ve destanın adı olmuştur.
   Bizler bu toprakları kanımızın son damlasına kadar savunacağımızı 15 Temmuz'da önce hainlere daha sonra ise dünyaya bir kez daha gösterdik.
15 Temmuz gelişen, büyüyen ve güçlenen Türkiye'yi engellemek isteyenlere karşı, dirilişin ve yükselişin adeta simgesi olmuştur.  Biz bize yeteriz, yeter ki bir olalım, güçlü olalım, değerlerimize sahip çıkalım. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günümüzün 2'nci yıl dönümünde şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerken, Büyük Türk Milletimiz içinde  birlik ve beraberlik içinde refah günler dilerim" dedi
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.