2020'DE ZAM FURYASI DEVAM EDİYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2020 Denizli yılı etkinliklerini yaparken, diğer yandan ise Denizli halkı 2020 yılını zamlar ile hissetmeye devam ediyor. 2,5 TL olan otobüs biniş ücretleri yüzde 20 zam ile 3 TL oldu. Ulaşım A.ş. zamları ise güncelleme olarak duyurdu...

02-02-2020 12:25

2020 Denizli yılı olarak ilan etmesine rağmen 2020 yılında zam furyasına devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, borç batağından vatandaşın cebindeki para ile çıkma peşine düştü. Reklam giderlerinden taviz vermeden, yine reklam afiş ve tanıtımlara büyük rakamlı bütçeler ayıran Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan 2020 Denizli yılı ilan ettiği bu günlerde yüzde 20 otobüs zammı ile tepkileri üzerine toplamaya devam etti. 
2020 Denizli yılı çalışmaları çerçevesinde yıl boyunca harcanacak olan milyonlarca bütçeye rağmen yapılan zamlar ise Denizli yılında yüzde 20 indirim bekleyen vatandaşların tepkisini arttırıyor.
ZAM YERİNE GÜNCELLEME 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından zam yerine güncelleme kelimesi kullanılması dikkat çekerken, 2,5 TL olan otobüs ücretleri yüzde 20 zam ile 3 TL oldu. 
Denizli halkı Denizli Büyükehir Belediyesi yönetiminin de kısa sürede güncellenmesini bekliyor. 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.