52 YAŞINDAKİ ADAY KENDİSİNİ "GENÇ" OLARAK YAZDIRIYOR

Denizli Sanayi Odasına sayılı günler kala 2 aday çalışmalarını yürütürken ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Okan Konyalıoğlu 2. Adaylığını açıkladığı İstanbul’daki basın toplantısı sonrası toplantıya katılan İstanbul medyasının ulusal yayın yapan yazarları 52 yaşındaki Okan Konyalıoğlu’nu GENÇ ADAY diyerek köşelerine taşırken, 44 yaşındaki Selim Kasapoğlu ise genç öğrenciler ile bir araya geldiği fotoğrafını paylaştı...

16-09-2022 19:20

Denizli Sanayi Odasına sayılı günler kala 2 aday çalışmalarını yürütürken ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Okan Konyalıoğlu 2. Adaylığını açıkladığı İstanbul’daki basın toplantısı sonrası toplantıya katılan İstanbul medyasının ulusal yayın yapan yazarları 52 yaşındaki Okan Konyalıoğlu’nu GENÇ ADAY diyerek köşelerine taşırken, 44 yaşındaki Selim Kasapoğlu ise genç öğrenciler ile bir araya geldiği fotoğrafını paylaştı.

Denizli Sanayi Odası 04 Ekim tarihinde sandık başına gidecek ve şuana kadar iki aday seçim çalışmalarını yürütmeye devam ediyor. Birleşme görüşnmelerinin karşılık bulmadığı seçimler öncesinde, ilginç çalışmalar da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz hafta 2. Kez adaylığını İstanbuldan açıklayan Okan Konyalıoğlu’nun medyaya düşen yazıları da ilginç hal almaya devam ediyor.
İstanbul Medyasının ekonomi yazarlarını ağırlayan Okan Konyalıoğlu’nun adaylığı hakkında yazdıkları ulusal gazete ve haber sitelerinde 52 yaşındaki Okan Konyalıoğlu’nu “GENÇ aday olarak anlatan köşe yazarlarının bu yazıları Denizli’de tuhaf karşılandı.
Aynı günlerde ise 44  yaşındaki Selim Kasapoğlu ise lise öğrencileri ile bir araya gelen söyleşisinden fotoğraflar payklaşması dikkat çekti.
   
 
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.