AK Parti filminde bile tarım bitti. Çiftçi kahve köşesinde oturuyor

5 yıl önce Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak AK Parti logosu ile Denizli Belediyesi iş makineleri ve personel ile yapılan reklamı tekrar yeni bölüm olarak piyasa sunan Osman Zolan ekibi, tarlada çalışan dede torunu 5 yıl sonra kahvehanede otururken çekmesi “Üretimin bittiğini onlarda kanıtladı” söylemlerini beraberinde getirdi...

28-03-2019 21:29

2013 yılında Honaz yolunda AK Parti reklamı olmasına rağmen, belediye araçları, belediye akaryakıtı, işçileri kullanılarak, herhangi bir çalışma değil, sadece reklam için kamera karşısına geçtiği Geliyorlar reklamının 2. Bölümü çok şaşırttı.
İlk bölümde aynı ay ve günlerde tarlada çalışan dede ve torunu Osman Zolan’ın araç konvoyu ile geldiğini görüyor. İkinci klip de ise tarımda üretimin bittiği, ilaç zamları ve gübre zamları ile her geçen gün biten Tarım üretimini adeta belgeliyorlar….
DEDE TORUN AYNI GÜNLERDE BU SEFER KAHVE KÖŞESİNDE TV İZLİYOR..
Bu sırada gelen Osman Zolan ilk bölümdeki masraflar yapılmaksızın, sade bir yaklaşımla film devam ediyor. Çocuk oyuncunun tişört yazış da dikkat çekerken, vatandaşlar AK Parti filminde bile tarım bitti. Çiftçi kahve köşesinde oturuyor” sözleri dikkat çekiyor.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.