AVM ZARARLARI ÖDEMİYOR

23 Haziran tarihinde ilimizde gerçekleşen aşırı rüzgar nedeniyle AQUAMALL AVM bahçesindeki büyük reklam tabelası araçların üzerine düşmüş ve 10’a yakın araç da maddi hasarlar meydana gelmişti. O gün AVM olarak gerekli çalışmaları yapacakları umudunu veren AQUAMALL yönetimi araç hakkında arayan kişilere mahkemeye gitmeleri gerektiğini ve kendilerinin yardımcı olamayacağını açıkladı...

06-07-2021 15:30

Denizli’de meydana gelen rüzgar sonrası yıkılan reklam tabelası ile 10 aracın maddi zarar gördüğü AQUAMALL AVM, araçsız 15. Gününe giren ve kaskosu olmayan vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor. İlk günlerde kendilerine yardımcı olunacağı yönünde görüşmelerin yapıldığı mağdur vatandaşlara en son yapılan görüşmelerde ise tabelanın sigorta şirketi tarafından herhangi bir ödeme ve destek yapılamayacağı yönünde bilgi verildi. AVM yönetimi zarar gören vatandaşlara ise “mahkemeye gidin” önerisinde bulundu.
ARAÇ KİRRALAYIN BİZE FATURASINI GÖNDERİN SÖZÜ HAVADA KALDI
Denizli Aquamall yönetimi tarafından araçları zarar gören ve kaskosu olmayan vatandaşlara ise araç kiralayın ve faturasını bize gönderin denmesine rağmen daha sonra ise herhangi bir destekte bulunulmayacak denmesi ise vatandaşları çileden çıkardı.
Çaresiz kaldıklarını belirten Vatandaşlar “Zaten adli tatil var, araçlarımız tamir olmadı, kaç gündür araçsız kaldık. Araç kiralasak kim ödeyecek belli değil. Şuanda mağduriyetimiz iki katına çıktı.
AVM firması önce ödeyeceğiz dedi, şimdi mahkemeye gidin diyor. Bizim suçumuz AVM’ye gitmek. Vatandaşlarımız bu AVMlere giderken dikkatli olsunlar. Başına gelecek olaylardan AVM yetkilileri kendilerini hiç sorumlu kabul etmiyor” diyor.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.