Başkan Gürlesin, halk gününde vatandaşları dinledi

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ toplantısının Ekim ayı buluşması gerçekleşti. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Amacımız halkımızın derdine derman olabilmek. Halk günleri buluşmamızı bunun için düzenliyoruz. Her ayın ilk Pazartesi günü belediye binamızda vatandaşlarımızı ağırlayarak, birebir onları dinleyerek, sorunlarına çözüm buluyoruz” dedi...

01-10-2018 15:52

Pamukkale İlçesi’nde vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, halk günlerinin vatandaşın derdine derman olmak adına geleneksel hale gelen bir buluşma olduğunu söyledi. Halk gününe gelen tüm vatandaşların sorunlarına derman olmak adına tüm ekibiyle birlikte hazır bulunan Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışıyoruz. İşimiz gücümüz Pamukkale. İlçemizde rutin işlerimizi yürütürken, sosyal belediyecilik adına da birçok öncü projeyi hayata geçiyoruz. Tüm bunlarla birlikte ilçemizin her bir sokağını güzelleştirmek adına üstyapı çalışmalarımız sürüyor. Geleneksel hale gelen halk günlerimizle de vatandaşlarımızı her ayın ilk Pazartesi günü birebir dinleyerek dertlerine derman oluyoruz. Bizim sorumluluğumuz, yetkimiz içinde ise çözüm buluyoruz. Başka bir kurum yetkisinde ile yol gösterici olmaya çalışıyoruz. Amacımız, vatandaşımızı buradan mutsuz, umutsuz göndermemek. Her şey, daha da yaşanabilir ve daha da mutlu bir Pamukkale için” dedi.
VATANDAŞ, HALK GÜNLERİNDEN MUTLU
AYRILIYOR
Pamukkale Belediyesi’nin ana hizmet binasından bulunan Pamuk Kafe’de, her ayın ilk Pazartesi günü saat 10.00’da başlayarak, tüm gün süren ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ne katılan vatandaşlar yüzlerinde tebessümle ayrılıyor. Ekim ayı buluşmasına katılan vatandaşlar Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e kendileri birebir dinleyerek, sorunlarına çözüm bulduğu teşekkür ediyor. Halk gününe katılan Eylem Akbudak, halk günlerinin vatandaş olarak kendilerine çok faydalı olduğunu söyleyerek, “Başkanımız Hüseyin Gürlesin’in halkla bir bir görüşmesi, vatandaşın sorununa çözüm bulmak adına güzel bir yol” dedi. Fatma Özalp de, “Her ayın ilk Pazartesi günü Başkanımızın halk günü düzenlediğini öğrendik. Biz de derdimizi anlatmaya geldik. Sıramızı aldık. Çay ikramından tutunda güler yüzleriyle bizleri çok güzel karşıladılar. Başkanımıza birebir derdimizi anlattık. Sağ olsun o da çözüm üretmeye çalışıyor. İlgi ve alakalarından, güleryüzlerinden çok memnun kaldık. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.