BAŞKAN SAHTE DEDİ SAHTE ÇIKTI

İyi Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık tarafında geçtiğimiz günlerde profilin sahtesine dikkat etmek lazım paylaşımının perde arkası ortaya çıktı. Fatma Tunçbaş isimli facebook sayfasında özellikle İYİ Parti İl Başkanlığı ve Milletvekili Yasin Öztürk’e yönelik eleştiriler yapan profil sayfasının ve fotoğrafının sahte olduğu ortaya çıktı...

09-11-2020 22:05

İyi Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık tarafında geçtiğimiz günlerde profilin sahtesine dikkat etmek lazım paylaşımının perde arkası ortaya çıktı. Fatma Tunçbaş isimli facebook sayfasında özellikle İYİ Parti İl Başkanlığı ve Milletvekili Yasin Öztürk’e yönelik eleştiriler yapan profil sayfasının ve fotoğrafının sahte olduğu ortaya çıktı.
Fatma Tunçbaş isimli sahte hesapta fotoğraf sahibinin ise Fatma Önder isimli bir blog yazarının olduğu ortaya çıktı. Hesabın gerçek kişi olan Fatma Önder tarafından görülmesi üzerine, Önder sosyal medya hesabında, Bu sayfanın kendisi ile alakasının olmadığına yönelik açıklamalarda bulundu. İyi Parti Denizli teşkilatı adına eleştiri sınırlarını aşan ve hakaret boyutuna varan paylaşımlar yapan sahte hesap ise bir anda o sayfayı kapatması dikkat çekti. 

 Geçtiğimiz gün, sosyal medya hesabından yazıları yazan hesabın sahte olduğuna işaret eden İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık ise siyasetin sahte yüzler ve hesaplar ile yapılamayacağını belirterek, klavye delikanlılığı yerine buyrun siyaset meydanında yüz yüze temiz siyaset yapalım paylaşımı yaptı.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.