Başkan Sarıkaya TASKK yönetiminde

17-10-2021 11:00

Ankara’da JW Marriott Hotel’de yapılan Genel Kurul’a TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, 81 ilden gelen ASKF Başkan ve üyeleri, taban birliklerinin başkanları ve temsilcileri, 20’ye yakın branş spor federasyonu başkanı ile misafir katılımcılarla birlikte 900’e yakın kişi katıldı.
Kongre açılışında Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere, siyasiler,  bürokratlar ve branş federasyon başkanlarından gelen kutlama telgrafları okundu. Divan Başkanlığını TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan’ın yaptığı Olağan Genel Kurul’da faaliyet ve denetim raporları oy birliğiyle kabul edildi. Ardından yapılan seçime tek aday olarak giren Ali Düşmez, kongreye katılan 662 delegenin tamamının oyunu alarak yeniden başkanlık görevine seçildi.

CEŞEN GİTTİ SARIKAYA GELDİ
Eski Başkan Feyyaz Ceşen’in yerine Denzili ASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun (TASKK) 16 Ekim 2021 tarihinde Ankara’da yapılan 18. Genel Kurulunda, Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Kurul Üyeliğine seçildi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.