Başkan Subaşıoğlu esnafa hayırlı işler diledi, vatandaşlarla sohbet etti

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Adalet Mahallesi’ne kazandırılan açık pazaryerini ziyaret etti. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Başkan Subaşıoğlu, alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti...

23-07-2018 21:50

Merkezefendi Belediyesi, ilçeye kazandırdığı açık ve kapalı pazaryerlerine bir yenisini daha ekledi. Adalet Mahallesi’ne kazandırılan, 37 esnafın ve 20 müstahsilin hizmet verdiği açık pazaryerini ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, tezgâh başındaki esnafa hayırlı işler diledi. Başkan Subaşıoğlu pazar alışverişinde bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemize açık ve kapalı pazaryeri kazandırmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede bir pazaryeri de Adalet Mahallemize kazandırdık. Hem esnafımızı hem de vatandaşlarımızı ziyaret etmek adına bugün Adalet Mahallemizdeki pazaryerine geldik. Merkezefendimize, Adalet Mahallemize bu pazaryerimiz hayırlı olsun. Pazar esnafımıza hayırlı işler ve kolaylıklar diliyorum” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.