Benim projemden esinlendi

Denizli’ye Deniz Getireceğim projesi ile 2014 yerel seçimlerine damga vuran isim olan Mehmet Uğur Tatar, Cumhurittifakı adayı Osman Zolan’ın halk plajı projesinin kendisinden esilendiğini belirterek, bunu söyleme centilmenliğinde bulunması bekledi...

19-03-2019 00:42

“Denizli’ye Deniz Projesi” ile adından sıkça söz ettiren isim olan Denizli Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Uğur Tatar, uzun yıllar Denizli’de bu projesi ile konuşulan isim olmuştu.
İmkansız gibi görünen projesi ulusal medya da geniş yer alan Uğur Tatar, geçtiğimiz haftalarda Cumhur İttifakı adayı Osman Zolan’ın plaj projesinin, kendi projesinden esinlenildiğini söyledi.
Uğıur Tatar “Deniz getirme projemden esinlendiğini düşünüyorum.En azından benim projemden esinlendiklerini söyleyebilme centilmenliğini gösterebilirdi” dedi.
Tatar açıklamasında “Önemli olan Denizlimizin kazanmasıdır kaldı ki benim projem halk plajı değil, istihdam sorunumuza kalıcı bir çözüm üretmenin yanısıra Denizlimizi uluslararası ticarette sözsahibi olmasının yolunu açacak dünyanın en ucuz taşımacılığı olan denizyolu taşımacılığını getirerek otomotiv, makina, kimya, rafineri sanayii dallarında üretim yapacak fabrikaların yerleşkesi haline geldiği uluslararası ticaret merkezi bir liman kenti yapmanın yolunu açacak ve Yapımı 40-50 Yıl sürmesi beklenen devlet destekli yapılabilecek bir Mega Projedir. Sonuçta benim projemden esinlenildiği ortadadır” dedi.
.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.