Berat Albayrak'tan Denizli jesti

24 Haziran seçimlerinin ardından AK Parti Denizli Milletvekilleri ilk gurup toplantısında Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin milletvekili olmadığı bu dönemde, ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevi yapan Berat Albayrak ile izlemnesi dikkat çekti. İlk gurup toplantısında Denizli AK Parti vekilleri Şahin Tin’in o karede yer almadı..

08-07-2018 19:11

27. Dönem gurup toplantısını gerçekleştiren AK Parti Denizli Milletvekillerine önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevi yapan Berat Albayrak jesti ile salonda yerini aldı. Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın milletvekillerine hitap ettiği toplantıda Nilgün Ök, Berat Albayrak, Ahmet Yıldız ve Cahit Özkan bir arada dinlerken 2’nci sıra milletvekili olan Şahin Tin ise Denizli gurubundan ayrı yerde olması dikkatlerden kaçmadı.
Geçmiş dönemde Nihat Zeybekci, Şahin Tin ve Cahit Özkan’ın birlikte gurup toplantılarına katılırken eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan Sema Ramazanoğlu’nun Denizli gurubu ile bir araya gelmeden toplantılara katılması hafızalarda tazeliği koruyor.
Meclisin ilk gününde Denizli Milletvekili Cahit Özkan AK Parti Grup başkan vekilliği görevine getirilmişti.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.