Birlik Başkanı Erbeği oldu

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (DESOB) olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği seçildi...

29-04-2019 16:50

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (DESOB) olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği seçildi. Seçimlerin ardından açıklamada bulunan Erbeği, yeni dönemde yapılacakları çalışmalar ile esnafın yanında olacaklarını ifade etti.

Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği (DESOB) hafta sonu olağanüstü genel kurulu gitti. 32 bine yakın üyesi bulunan Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği seçimlerinde Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği ile Denizli Terziler ve Tuhayeciler Odası Başkanı Atalay Coza yarıştı. İki adayın yarıştığı seçimleri 361 oyla Mehmet Ali Erbeği kazandı.  Denizli Terziler ve Tuhayeciler Odası Başkanı Atalay Coza ise 77 oyda kaldı.

“ESNAFIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği seçimlerinin ardından makamına geçen Mehmet Ali Erbeği, olağanüstü kongreye katılan tüm delegelere ve üyelere teşekkür ederek, “Bugün önemli bir göreve bizleri layık gören tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Yeni dönemde yapacağımız çalışmalar ile esnafımızın yanında olacağız ve onların sorunlarıyla ilgileneceğiz” dedi.

“DENİZLİ ESNAFI AYAKTA TUTACAĞIZ”

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği olarak her zaman Denizlili esnafın yanında olacaklarını ve bunun hem ekonomik hem de destekler anlamında önemli çalışmalar yapacaklarını belirten Erbeği, “Bizlerin görevi esnafımızın yanında olarak onların sorunlarını çözüme kavuşturmaktır. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumları biliyoruz. Bunun için bizlerde esnafımızı yapacağımız çalışmalar ile hem maddi olarak destekleyeceğiz hem de onların ayakta kalmasını sağlayacağız” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.