ÇAMELİ'DE DEVAM EDEN TOKİ PROJESİ VAR

Çameli Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre Çameli'de 133 konut ve 3 adet kapıcı dairesi yapımının devam ettiği belirtildi...

16-09-2022 18:10

ÇAMELİ BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA DA " Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından 13/09/2022 tarihinde açıklanan sosyal konut projesinden sonra, Çameli ilçemizin sosyal konut projesinde yer almadığına dair amacı dışında farklı yorumlar ve açıklamalar yapıldığı görüldüğünden basın duyurusu yapılmaya ihtiyaç duyulmuştur.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın talimatları ile Çameli ilçemizde projesi, resmi iş ve işlemleri tamamlanmış olan, 101 adet dar gelirli vatandaşlarımıza ayrılmış sosyal konut(2+1), 32 adet normal konut(3+1) olmak üzere toplam 133 konut ve 3 adet kapıcı dairesinden oluşan TOKİ projesi bulunmaktadır.

Çameli TOKİ projemiz ihale yapılmak üzere ilgili birimlere gönderilmiş olup çok yakın bir zamanda ihalesi yapılarak inşaatına başlanacaktır.

Çok yakın bir tarihte ihale ilanına çıkıldıktan sonra kamuoyu ile proje şartları paylaşılacaktır.

 İlçemizde devam eden hâlihazırda bir proje bulunduğu için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açıkladığı sosyal konut projesinde Çameli ilçemiz yer almamıştır. “Çameli’de sosyal konut projesi yapılmayacak” şeklindeki haberlere itibar edilmemesi;  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.