Cumhuriyetin 100.yılında Türkiye idealine kararlılıkla yürüyeceğiz 

Denizli Valisi Ali Fuat Atik yayınladığı yeni yıl mesajında Cumhuriyetin 100. Yılına dikkat çekerek, devletimizin kısa ve uzun vadeli hedefleri doğrultusunda Türkiye idealini en üst düzeyde gerçekleştirmek için kararlılıkla yürüyeceğine dikkat çekti. ..

01-01-2023 15:00

Denizli Valisi Ali Fuat Atik yayınladığı yeni yıl mesajında, Cumhuriyetin 100. Yılı olan 2023 yılında ülkemizi her yönüyle zirvelere taşımak için sorumluluklarının bilincinde olduklarını ve bu yolda kararlılıklar yürümeye devam edeceklerini belirterek “ Hayatımızdan bir yıl daha nihayete ererken umut dolu güzel günlere, yeni hedeflere; sağlıklı, mutlu, huzurlu ve daha müreffeh yarınlara ulaşmamız için bizlere yeni başlangıçlar vaat eden yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.   
Devletimizin kısa ve uzun vadeli hedefleri doğrultusunda gayemiz; cennet vatanımızı, şehit ve gazilerimizin kanlarıyla bezenmiş al bayrağımızı her daim zirvelere taşımak, ülkemizi her yönüyle geliştirmek; barış, sevgi ve hoşgörünün hakim olduğu bir dünyanın inşası için var gücümüzle çalışmaktır.
 
Cumhuriyetimizin 100. yılına eriştiğimiz 2023 yılında da Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün hedef olarak gösterdiği her anlamda muasır medeniyetler seviyesinin üstünde, çağdaş ve kalkınmış bir Türkiye idealini en üst düzeyde gerçekleştirmek için sorumluluklarımızın bilincinde olarak birlik, beraberlik, sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışma duyguları içinde kararlılıkla yürüyeceğiz.  
Bu bağlamda umudumuzu, azim ve kararlılığımızı hiçbir zaman yitirmeden, devlet-millet iş birliğiyle ülkemizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşabilmek için daha çok çalışmalıyız. Unutmamalıyız ki hedefleri ve hayalleri yüksek olan milletler, başarıya ulaşan milletlerdir. 
Geçmişimizden aldığımız güçle şehrimizin sahip olduğu tarım, ticaret, turizm, sanayi gibi potansiyellerini daha iyi noktalara taşımak, yeni yılın getirdiği şevk ve enerjiyle tüm Denizlili vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına başta kamu, kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere sivil toplum kuruluşları yanında toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek ilimiz ve ülkemizin aydınlık geleceğine katkı yapmanın gayreti içinde olmaya devam edeceğiz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder; tüm Denizli halkının yeni yılını kutlar, selam ve sevgilerimi sunarım” ifadelerine yer verdi 
.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.