DAİRE BAŞKANI YERİNE AJANS SAHİBİ GEZDİRDİ

Ankara Kuşu tarafından twiterda yer alan haberlere karşı Büyükşehir web sitesinde ajans sahibi olarak tanıtılan başkanın danışmanı sanatçıları gezdirdi. Daire başkanları yerine ajans sahibinin web sitede yer alması ve basına haber olarak servis edilmesi dikkat çekti...

04-04-2019 17:35

31 Mart Yerel seçimleri sonrası twiter fenomeni olan Ankara Kuşu attığı twitler ise dikkat çeken bilgiler paylaştı. “Denizli Merkezefendi belediyesini kazanan CHP’li adayın seçim propagandasını AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanının danışmanı yürütmüş” iddiası ise gözleri Osman Zolan ve kartvizit sahibi danışmanına çevirdi. Ankara Kuşu yenileyen twiter hesabında ise aynı yazıyı tekrar paylaşıp “Bu konuda belgeler mevcut, Tayyip Erdoğan’ın partisine kimler nasıl ihanet etmiş herkes görecek”
İfadeleri de dikkat çekti.  Bu ağır suçlamaların hedefindeki isim ise,  Denizli Büyükşehir Belediyesi web sitesinde yer alan habere göre, Denizli’de sanatçıların Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi ziyaretinde, daire başkanları yerine ajans sahibi olarak  kendini gösterdi.
Ankara Kuşu twitlerine cevap olarak bu ziyarette yer aldığı iddia edilen o  danışman ise haberde, ajans sahibi olarak yer aldı.
Yer alan haberde,  “MÇS Fikir Sanat Ajans Başkanı Mehmet Çağrı Sebzeci eşliğinde kongre merkezini gezen sanatçılar” ifadesi ile haberin yer aldığı metin belediye sitesinde yer aldı ve basına da bu şekilde servis edildi.
Ankara kuşu twitlerinin ardından o ismin böyle bir ziyarette yer aldığı ve cevap niteliğinde olduğu iddia edilirken, belediye daire başkanları ve yetkilileri yerine onun ajans sahibi olarak yer verilmesi de dikkat çekti.

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.