DELEGE OLMAYAN BAŞKAN ADAYI SALONA ALINACAK MI?

MHP'13. İl Kongresi öncesi İl Başkanı Cafer Birtük'ün karşısına rakip çıktı. Murat Naci Öncel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İl Başkan adaylığını açıklayan isim oldu..

16-10-2020 21:30

MHP'13. İl Kongresi öncesi İl Başkanı Cafer Birtük'ün karşısına rakip çıktı. Murat Naci Öncel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İl Başkan adaylığını açıklayan isim oldu.
Öncel açıklamasında "ÜLKÜDAŞLARIMIZIN VE KAMUOYUNUN BİLGİSİNE Kutsiyetine iman ettiğimiz, son nefesimize kadar mücadele edeceğimize yemin ettiğimiz, Ülkümüze hizmet edebilmek ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin emir ve talimatları doğrultusunda birlik, dirlik ve istişare kültürüyle bütün ülküdaşlarımızla omuz omuza Üç Hilalli sancağımızı Denizlimizin burçlarına dikmek için 18 Ekim Pazar günü yapılacak 13. Olağan İl Kongremizde Denizli İl Başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum. Ülkücü; birlik ve dirliğin erdemini bilendir. Bu sebeple siyasetteki tek ve kutlu otağımız Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altındaki her bir ülküdaşımızın fikri, desteği ve duaları en büyük güç kaynağımız olacaktır. Yüce Allah Davamıza ve Teşkilâtlarımıza hayırlara vesile kılsın, en kalbî saygı ve muhabbetlerimle." denildi.

DELEGE OLMAYAN SALONA GİREMEYECEK Mİ?
MHP İl Başkanı Cafer Birtük geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada ise delege olmayan partililerin kongreye alınamayacağını açıklamıştı. Cafer Birtük sosyal medya hesabında yaptığı açıklamad "Değerli Dava Arkadaşlarım Kıymetli Delegelerimiz Bu Pazar Günü 18 Ekim 2020 Tarihinde Saat 12 00 İla 17 00 Arasında İl Kongremiz Yapılacaktır Korono Virüs Hastalığı Dolayısıyla Delege ve Seçim Kurulu Üyesi Arkadaşların Haricinde Kimse Salona Alınmıyacaktır Saygılarımızla Kongre Adresi Eski Karakurtyolu Üzeri Lara Düğün Salonu" ifadelerine yer verdi.
İL BAŞKAN ADAYI SALONA ALINACAK MI ?
MHP'de il delegesi olmayan İl Başkan adayı Murat Naci Öncel'in salona alınıp alınmayacağı merak konusu olurken, nasıl bir adaylık konuşması yapacağı da merak konusu oldu.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.