DEMOKRASİ ATEŞİ'NDE KİMLER VAR

CHP eski Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, CHP içinde muhalif isim olarak çalışmalarına hızla devam ediyor. Daha önce whatsapdan olağanüstü kongre için kurulan “imece” grubundan önce ise “Demokrasi Ateşi” grubunun kurulduğu ortaya çıktı . Grupta kimler olduğu merak edilirken, Tolga Varlıker’in Facebook sayfasında CHP’yi ağır dille eleştiren sahte hesapların yazılarına onay vermesi ve kendi sayfasında yayınlaması dikkat çekiyor..

25-04-2022 17:10

CHP eski Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, CHP içinde muhalif isim olarak çalışmalarına hızla devam ediyor. Daha önce whatsapdan olağanüstü kongre için kurulan “imece” grubundan önce ise “Demokrasi Ateşi” grubunun kurulduğu ortaya çıktı . Grupta kimler olduğu merak edilirken, Tolga Varlıker’in Facebook sayfasında CHP’yi ağır dille eleştiren sahte hesapların yazılarına onay vermesi ve kendi sayfasında yayınlaması dikkat çekiyor

CHP’li Merkezefendi eski İlçe Başkanı Tolga Varlıker, parti içinde muhalefetlik yapmaya hızla devam ederken,  yeni gelişmeleri de şaşırtıyor.
Varlıker’in geçtiğimiz günlerde “kalkışma” diyerek ortaya çıkardığı ve olağanüstü il kongresi için bildiri hazırlayan grubu ifşa etmiş ve kalkışma hareketi püskürtülmüştü.
Yaşanan bu gelişmelerin ardından ise ilginç bir gerçek ortaya çıktı. CHP eski Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in yeni bir whatsap grubu ortaya çıktı.
Whatsap grubunda ise iddiaya göre Memleket Partisi’nden meclis üyelerinin de yer aldığı ve CHP hakkında yazılar yazılan sahte facebook hesaplarının da buradan yönetildiği iddia ediliyor..
YAZILAR TOLGA VARLIKER’İN SAYFASINDA DURUYOR
CHP’ye ağır eleştirilerin yer aldığı yazılar CHP eski Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in Facebook sayfasında yayınlanmasına Varlıker tarafından izin veriliyor. Varlıker bazı yorumlara izin verirken bazı yorumlara ise vermiyor.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.