“DENİZLİ’MİZ, ÖRNEK BİR GİRİŞİME DAHA İMZA ATTI

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, ulaştırma sektöründeki Denizli Ticaret Odası üyesi firmaların temsilcilerini topladı. Denizli'de vatani görevini tamamlayıp terhis olacak askerler ile cezaları sona ereceği için cezaevlerinden ayrılacak hükümlüleri, ikametlerinin bulunduğu şehirlere ulaştırmak amacıyla otobüs temin etti...

08-04-2020 18:00

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, hizmet binasında bir araya geldiği Denizli Ticaret Odası üyesi ulaştırma şirketlerinin temsilcileriyle fikir alışverişinde bulundu. Denizli’deki 11’inci Piyade Tugay Komutanlığı'ndan terhis olacak askerler ile cezaları sona ereceği için cezaevlerinden ayrılacak hükümlüler için araç teminini görüştü.
Toplantıya, DTO Meclis Üyeleri Bayram Ali Çoban, Hasan Aybay ve Murat Çetintaş ile DTO 4’üncü Meslek Komitesinden üyelerin yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Şube Müdürlüğü’nden Ramazan Yamaç da katıldı.
 
DENİZLİ ULAŞTIRMA SEKTÖRÜ, HER TÜRLÜ İMKÂNI SEFERBER ETMEYE HAZIR
 
Firmaların temsilcileri, Başkan Erdoğan’a, her türlü imkânı seferber etmeye hazır olduklarını dile getirdi. Fiziksel mesafeyi korumaya dair kurala uymak zorunda olduklarını hatırlatarak, insanları uzun süre ayrı kaldıkları memleketlerine bir an önce ve sağ salim ulaştırmak amacıyla, kar etmekten ziyade uygun bir fiyata bu işi yapabileceklerini söyledi.
 
FİRMALARA TEŞEKKÜR ETTİ
 
Tugay Komutanlığı ve Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı ile böyle bir organizasyon için harekete geçtiklerini anlatan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ise, önümüzdeki günlerde gelecek talebe göre, büyük bir özveriyle bu önemli görevi yerine getirmeyi üstlenen firmalara teşekkür etti. Başkan Erdoğan, “Bizlere, cezaevinden tahliye olacak vatandaşlarımız ile şehrimizdeki tugaya bağlı birliklerden terhis olacak askerlerimiz için araç temin edilmesi yönünde bir talep geldi. Sizler de özveride bulunarak en uygun imkânı sağladınız. Denizli ve Ticaret Odası olarak, örnek bir girişime daha imza attık. Teşekkür ederim.” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.