DENİZLİ ULAŞIMDA NEFES ALACAK

Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, minibüs duraklarını ziyaret etti. Minibüs esnafıyla ulaşım konusunda konuşan Bahtiyar, Denizli’nin göreve geldikleri andan itibaren ulaşımda nefes alan bir noktaya geleceğini belirtti...

27-03-2019 23:40

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar Minibüs esnafıyla buluştu, tek tek durakları ziyaret eden Bahtiyar, minibüs esnafının sorunlarını dinledi. Çözüm önerilerini anlattı.
ULAŞIM MASTER PLANI
TRAFİĞE NEFES ALDIRACAK
Ulaşım Master Planı’nı Denizli’de yaşayan ve her an trafiğin içinde olan minibüs, taksi ve otobüs esnaflarının da görüşleri alınarak, ortak akılla hayata geçireceklerini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Denizli’mizin planlı gelişmesini, gelecek nesillere ve geleceğimize yapılan yatırım olarak görüyoruz. Her alanda geleceğe dönük planlamayla sürdürülebilir gelişme temel hedeflerimiz arasında. Bu nedenle Ulaşım Master Planı’nı hazırlayarak uygulamaya geçireceğiz. Ulaşım Master Planı ile Denizli’mizin hem bugünkü ulaşım modelini hem de gelecekteki gelişmesini öngörülebilir bir plan dahilinde ortak akılla uygulamak istiyoruz” dedi.
ÜMİTLİ YARINLARI BİRLİKTE KURACAĞIZ
Gerçekleştirilecek projelerle kentin ulaşım sorununa çözüm üreteceklerini dile getiren Bahtiyar, raylı sistem ile Denizli’nin ulaşımda çağ atlayacağını söyledi. Bahtiyar raylı sistemlerin dışında katlı yollar ile Denizli’nin uzun vadeli ulaşım planlamasını gerçekleştireceklerini dile getirerek, “Denizli’mizde, katlı yollarla bir taraftan ulaşım sisteminde alan kazanırken, diğer taraftan uygulanan bölgedeki trafik sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. Denizli’mizin yıllardır bitmeyen otopark sorununu da teknolojik bölgesel katlı otoparklar projelerini hayata geçirerek çözeceğiz. Bizler göreve başladıktan sonra hemşehrilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak için bütün çalışmaları yapacağız. Kimseyi mağdur etmeden, Ümitli Yarınları, Üreten Denizli’nin kendi kaynakları ile birlikte kuracağız” dedi.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.