Denizli ve Alanya’lı Şehit Aileleri kaynaştı

Denizli Emniyet Müdürlüğü ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Alanya İlçesinde gerçekleştirilen etkinliklerde Şehit Aileleri bir araya geldi...

03-10-2018 16:35

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğünün birlikte koordine ettiği, Denizli'deki ve Alanya'daki şehit ailelerini buluşturmak amacıyla Şehit Polis Coşkun Nazilli'nin Alanya'daki evinin önünde Mevlid-i Şerif programı gerçekleştirildi. Geçtiğimiz cumartesi günü düzenlenen programa Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Alanya Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve şehit aileleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Şehit Özel Harekât Polisi Coşkun Nazilli'nin ikametinde gerçekleşen Mevlid-i Şerif programı yapılan duanın ardından son buldu, Duanın ardından konuşan Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt Demir, Denizli ve Alanya’nın Şehidine her daim sahip çıktığını vurgulayarak “Bugün burada bizleri buluşturanlar aguşunu açıp Hz. Peygamber’in bekledikleridir. Her zaman söylediğimiz gibi bu Ülkeye evlatlarını feda edenlerin her daim yanında her zaman hizmetinde olacağız bu etkinlikte bunun bir nişanesidir” diyerek duygularını dile getirdiler.
İki gün boyunca devam eden etkinlikler kapsamında Denizli ve Alanya’lı Şehit Ailelerinin kaynaşması bir nebze olsun acılarının hafifletilmesi adına çeşitli geziler ve yemekler tertip edildi. Pazar akşamı düzenlenen yemek sonrasında Demir’in Şehit Ailelerine hediyelerini verdi ve birlikte hatıra fotoğrafı çekildiler.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.