Dinamik Ve Çalışkan Kadromuzla Her Seçime Hazırız

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan medya mensupları ile ir araya geldiği toplantıda gündeme ve seçim sürecine dair açıklama ve değerlendirmelerde bulundu...

14-05-2018 12:55

Haftalık Denizli ziyaretleri sırasında hemşerilerinin büyük ilgisiyle karşılandıklarını ifade eden Özkan, 24 Haziran seçimlerinde AK Partiye olan bu ilginin Denizli’deki oy oranlarını çok daha yukarı çekeceğine inandığını belirtti.
Özkan ayrıca Denizli’nin 24 Haziran sonra daha da gelişip kalkınacağını ve AK Belediyecilikle bölgesinde lider bir konumda olacağını ifade etti. Özkan sözlerine şöyle devam etti:

AK PARTİ DENİZLİDEN BÜYÜK DESTEK ALACAK
Seçimlere kısa bir süre kaldı, 24 Haziran tarihinde tüm ilçelerimizde ve beldelerimizde alnımızın akıyla zaferle çıkacağız. Buna olan inancımız tamdır, çünkü gittiğimiz her mahallede her ilçede ve her beldede bu manzarayı görüyoruz. Seçim ertesi inşallah bütün Türkiye’de AK Parti'nin, umudun ve milletin zaferi olarak çıkacak. Bizler de her aşamasında yanında bulunmak suretiyle Rabbimin yardımı ve sizin desteğinizle bu hizmet kervanına katkı sağlayacağız.
Dinamik Ve Çalışkan Kadromuzla Her Seçime Hazırız
2002’den beri her iktidara geldiğimizde seçimleri zamanında yapma gibi bir prensibimiz vardı. 16 Nisan referandumuyla beraber Türkiye yeni bir sürece girdi. Bu süreç içinde partili Cumhurbaşkanı yönetim sistemine geçiş vardı. Aslında anayasa değişikliğiyle kısmen bazı kurallar uygulanmaya başladı ama bazılarında 2019 seçimleriyle beraber hayata geçeceği bir sürece girilmişti. Dolayısıyla bir süredir muhalefetin de erken seçim istemeleri ve en son Bahçeli’nin çağrısıyla beraber zaten Cumhurbaşkanımızın güvendiği çalışkan, dinamik bir teşkilat yapımız var. Liderimiz, kadromuz belli. Madem seçim erken olacak biraz daha erken olsun. Mümkün olduğu kadar kısa sürede bu seçim yapılsın ve normalleşme sürecine de bir an önce girilsin iradesi gösterildi.

2023’E KOŞAR ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ
AK Parti Teşkilatları, kongrelerini eksiklerini tamamlamış ve bundan sonraki süreçte de ne yapacağını bilen bir parti olarak çalışmalarına devam edecek. Zaten ramazanı dolu dolu geçirme gibi planlarımız vardı. Erken seçim kararıyla beraber hem ramazanın planlanan çalışmaları yaparken bir yandan da siyasi çalışmalarımızı da yürüteceğiz. AK Parti olarak ramazandan sonra çifte bayram yapacağız. Bu seçimle beraber 2023 hedeflerine koşar adımlarla devam edeceğiz. Milletimiz 16 yıldır her alanda icraatlarını yapmış, Türkiye’ye çağ atlatmış bir partinin 2023, 2053, 2071 vizyonları olan bir parti olarak liderimiz belli. Karşı tarafta da lideri belli olmayan, plan programı olmayan bir muhalefet var. Dolayısıyla bu süreçte AK Parti’ye ciddi bir desteğin olacağını düşünüyorum.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.