ENERJİ VE LOJİSTİK SIKINTILARI BAKAN'A İLETİLDİ

Denizli Sanayi Odası yeni yönetimi Ankara ziyaretinde sanayicinin enerji ve lojistik sıkıntılarını dile getirdi...

02-11-2022 13:11

Denizli Sanayi Odası seçimlerinin ardından göreve seçilen Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve Meclis Başkanı Okan Konyalıoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ankara çıkartması yaptı. Sanayi Odası ekibi önce TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu daha sonra ise Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u ziyaret etti. Ziyaretlerde Sanayicinin enerji ve lojistik konusundaki sıkıntılar dile getirildi.  

Denizli Sanayi Odası seçimlerinin ardından göreve seçilen Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve Yönetim kurulu ile Meclis Başkanı Okan Konyalıoğlu Ankara’ya çıkartma yaptı.
İlk olarak TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlunu ziyaret eden Denizli sanayi Odası heyeti bu ziyaretini Denizli Sanayi Odası sosyal medya hesebından duyurdu. Açıklamada “Denizli'nin Ankara'daki temsiliyet gücünü artırmak için ilk girişimimizi TOBB ziyaretimiz ile gerçekleştirdik ve taleplerimizi ilettik. Misafirperverliği için TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür ederiz” ifadeleri ile paylaştı.
ENERJİ VE LOJİSTİK SORUNLARI BAKANA İLETİLDİ.
Denizli Sanayi Odası ekibinin Ticaret Bakanı Mehmet Muş ziyaretinde ise Denizli Sanayi odası üyelerinin enerji ve lojistik sektöründeki sıkıntıları Bakan Muş’a verildiği belirtildi.
Yapılan açıklamada “Ticaret Bakanımız Mehmet Muş'a, başta finansman olmak üzere enerji ve lojistik gibi alanlarda Denizli sanayisinin yaşadığı sorunları aktardık. İlgisi ve misafirperverliği için Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz” ifadeleri yer verildi.
.
 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.