ERBEĞİ "HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

DEGİAD Başkanı Hakan Urhan tarafından yapılan açıklamaya Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği tarafından tokat gibi cevap geldi...

20-12-2020 21:00

DEGİAD Başkanı Hakan Urhan tarafından yapılan açıklamaya Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği tarafından tokat gibi cevap geldi. Yetkisini aşan açıklamalar ile gündeme gelen Urhan için “Bu konuda beklentileri olan birilerini de her zaman hayal kırıklığına uğratmaya devam edeceğiz” dedi. Mehmet Ali Erbeği açıklamasında “Biz Esnafların Temsilcisi olarak, temelimizi Ahilik Kültürü ‘nden alan, birbirine bağlı çok büyük bir camia ve esnaf dayanışma teşkilatıyız.
Toplumumuzun temel taşlarından biri olan esnaflarımızı, her yerde temsil etmek bizim için büyük bir görev ve onur olup, içinde bulunmakta olduğumuz bu sıkıntılı Covid-19 salgın dönemi nedeniyle, esnaf camiamız, dünyada olduğu gibi, ülkemizde de her yönden, özellikle ekonomik olarak kötü etkilenmiştir. Esnaflarımız da bu zor süreçte çok büyük zorluklarla karşılaşmış ve bu zorlukları yaşamaya devam etmektedir. Ancak biz teşkilat olarak her zaman maddi ve manevi bütün imkanlarımızla esnafımızın yanında yer aldık ve her zaman almaya devam edeceğiz. Hiçbir zaman birilerini hayal kırıklığına uğratmadık, bu konuda beklentileri olan birilerini de her zaman hayal kırıklığına uğratmaya devam ederek, bütün gücümüzle esnafımızın yanında olacağız. Her zaman ve her yerde esnafımızın hakkını savunmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.