ESKİ BAŞKAN'DAN TEHDİT GİBİ AÇIKLAMA

2019 yerel seçimlerine AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan adayı olarak giren ve Merkezefendi Belediyesi’nin AK Partili Kurucu Belediye Başkanı olan Muhammet Subaşıoğlu, AK Partililere yaptığı olarak iddia edilen tehdit gibi açıklamaları dikkat çekti. Subaşıoğlu’nun yaklaşan genel seçimler öncesi sessizliği bozması ve adeta Denizlili AK Partili siyasileri tehdit eden açıklaması, parti içinde nasıl tepki alacağı ise merakla bekleniyor..

20-01-2023 01:00

“BİZİ SEÇİMDE YALNIZ BIRAKMAK İÇİN NASIL BİR KOALİSYON KURULDUĞUNU SİZE ANLATSAM BU KADAR DA OLAMAZ DERSİNİZ, “ANCAK GERÇEKLERİN BİR GÜN GÜN YÜZÜNE ÇIKMAK GİBİ BİR HUYU VARDIR”
KİMSE SESSİZLİĞİMİZİ YAPTIKLARI YANINA KAR KALACAK DİYE ANLAMASIN
ALLAH VAR VE YARDIR”     Muhammet Subaşıoğlu 

 AK PARTİ'Lİ ESKİ BAŞKAN'DAN ŞOK PAYLAŞIM 

2019 yerel seçimlerine AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan adayı olarak giren ve Merkezefendi Belediyesi’nin AK Partili Kurucu Belediye Başkanı olan Muhammet Subaşıoğlu, AK Partililere yaptığı olarak iddia edilen tehdit gibi açıklamaları dikkat çekti. Subaşıoğlu’nun yaklaşan genel seçimler öncesi sessizliği bozması ve adeta Denizlili AK Partili siyasileri tehdit eden açıklaması, parti içinde nasıl tepki alacağı ise merakla bekleniyor

Denizli’de Merkezefendi Belediyesi Kurucu Belediye Başkanı olarak 30 Mart 2014 seçimlerinde seçilerek Merkezefendi Belediyesi’nin ilk belediye başkanı seçilen Muhammet Subaşıoğlu, 5 yıllık görevinin ardından, 2019 yılındaki yerel seçimlerinde tekrar AK Parti’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere katıldı.
2019 yerel seçimlerinde AK Parti’nin kaybettiği ilçelerden olan Merkezefendi Belediyesi’ni CHP’li Şeniz Doğan kazandı.
2019 Yerel seçimlerinin ardından sessizliğe bürünen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yıllar sonra sessizliğini bozarak sosyal medyadan siyaset yapmaya başladı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Denizli ziyaretinde kendini hatırlatan Muhammet Subaşıoğlu, muhalefeti andıran paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekti.
Subaşıoğlu’nun yıllar sonra yaptığı paylaşımlardan ziyade, paylaşımların altına yapılan vatandaş yorumlarına verdiği cevaplar ise dikkat çekiyor.

KOALİSYONU KİM KURDU
AK Partili Muhammet Subaşıoğlu’nun “BİZİ SEÇİMDE YALNIZ BIRAKMAK İÇİN NASIL BİR KOALİSYON KURULDUĞUNU SİZE ANLATSAM BU KADAR DA OLAMAZ” sözlerinde kimi kastettiği merak edilirken, ““ANCAK GERÇEKLERİN BİR GÜN GÜN YÜZÜNE ÇIKMAK GİBİ BİR HUYU VARDIR” sözleri ile kime mesaj gönderdiği merak ediliyor.

KİMİ TEHDİT ETTİ ? 
Yorumunda “KİMSE SESSİZLİĞİMİZİ YAPTIKLARI YANINA KAR KALACAK DİYE ANLAMASIN” ifadesine yer veren Subaşıoğlu’nun AK Parti içinde kimleri tehdit ettiği de siyasi kulislerin merak konusu. Konu hakkında AK Parti’den yada Muhammet Subaşıoğlun’dan nasıl bir cevap geleceği ise merakla bekleniyor.  

 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.