FENOMEN SİYASETÇİ ERDOĞAN'A MI RAKİP

CHP'nin eski İl Başkanı Mahir Akbaba merak edilen adaylığı konusunda, adeta ipucu verdi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a rakip oldu...

05-12-2020 23:40

CHP'nin eski İl Başkanı Mahir Akbaba, İl Başkanlığı döneminde yapamadığı siyasi ziyaretler ve açıklamaları, il başkanlığını seçimini kaybetmesinin ardından yapmaya başlaması CHP'de şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Özellikle yaptığı ilginç ziyaretler, açıklamlar ve paylaşımları ile tebessüm yaptıran Mahir Akbaba'nın herkes nereye aday olacağını merak ederken, ilginç bir ip ucu geldi. 
CHP İl Başkanlığına aday, Büyükşehir Beleidye Başkanlığına aday ve Milletvekilliği için aday olarak adı geçen Mahir Akbabnın o fotoğrafını görenler ise Cumhurbaşkanlığına da gözüü dikti yorumlarını da beraberinde getirdi. 
Mahir Akbaba'nın siyasete renk katan paylaşımlarına yenisi eklenirken, Mahir Akbaba'nın önce CHP İl Başkanlığı'nda aldığı yenilgiyi telafi etmek için İl Başkan adayı olacağı ve daha sonra ise yerel seçimleride aday olacağı iddia ediliyor. Akbaba'nın hedefinin ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday  olması bekleniyor. 

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Kulis 20 - Denizli Haber - Denizli Siyaset - Denizli Gündem - Denizli Spor - Denizli Ajans sorumlu değildir.